Iza Małysz szykuje się do ślubu córki i wychwala przyszłego zięcia. "Wspaniały chłopak". Zdradziła, kiedy wesele

Iza Małysz w ostatnim wywiadzie ujawniła, że ślub jej córki odbędzie się już niebawem. Udział w "Tańcu z Gwiazdami" utrudnia jej jednak uczestnictwo w przygotowaniach.

Iza Małysz bierze udział w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". To, jak przyznała w rozmowie z portalem Pomponik, mocno utrudnia jej przygotowania do ślubu córki Karoliny, w których bardzo chciałaby wziąć udział. Zdradziła jednak, że poczynione już zostały pewne plany. Kiedy odbędzie się ceremonia?

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach

Iza Małysz mówi o weselu córki i przygotowaniach. Wychwala zięcia

Dumna mama ujawniła, że ślub Karoliny Małysz odbędzie się jeszcze w tym roku. Na jakim etapie są przygotowania?

W tym roku na pewno, jeśli wszystko będzie dobrze. Ciągle szukamy sali. Wszystko wyjdzie w praniu i ja też jestem tego ciekawa - powiedziała w rozmowie z portalem Pomponik.

Iza Małysz nie zdradziła zbyt wiele, jednak ślub i wesele odbędą się prawdopodobnie jesienią. Obecnie jednak nie może zaangażować się we wsparcie młodej pary ze względu na udział w tanecznym show. Długie godziny spędzone na treningach i przygotowania do występu zajmują całe dnie i brakuje czasu na prywatne sprawy.

To będzie wielki moment, ale przez to całe zamieszanie, które teraz się dzieje, przez mój udział w "Tańcu z Gwiazdami", to nawet nie mam czasu o tym myśleć, na razie - powiedziała Pomponikowi.

Jej zaangażowanie w ten wyjątkowy dzień będzie zależało głównie od tego, ile czasu uda jej się przetańczyć w programie. Dodała, że jeśli jej uczestnictwo w show przeciągnie się do jesieni, możliwe, że w sobotę będzie bawić się na weselu córki, a w poniedziałek ruszy na parkiet. Została także zapytana o relacje z narzeczonym Karoliny. Oceniła je jako bardzo pozytywne.

Jest to wspaniały chłopak - pochwaliła przyszłego zięcia.

Dodała również, że jeszcze nie usłyszał od niej żadnej reprymendy. Natomiast przyznała z dumą, że teraz zyskuje syna. Będziecie kibicować Izie Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.