Kajra opowiedziała o kryzysie w małżeństwie. Było bardzo źle. Wykrzykiwała, że chce rozwodu

Magdalena Kajrowicz-Zapała w niedawnym wywiadzie przyznała, że w jej małżeństwie nie zawsze jest kolorowo. Ze Sławomirem przeszli już kilka kryzysów w związku. W pewnym momencie było naprawdę źle.

Magdalena Kajrowicz-Zapała niebawem zadebiutuje w "Tańcu z Gwiazdami". Przy okazji promocji najnowszej edycji tanecznego show Kajra zdążyła udzielić kilku wywiadów, w których opowiedziała o mniej znanej, prywatnej części swojego życia. W niedawnej rozmowie zdecydowała się również opowiedzieć o małżeństwie ze Sławomirem.

Zobacz wideo Kajra w „Tańcu z Gwiazdami". Chce wystąpić w parze z kobietą!

Kajra o małżeństwie ze Sławomirem: Fajnie pracować nad związkiem

Kajra jest nie tylko życiową partnerką Sławomira i matką ich syna. Artystka towarzyszy również mężowi na scenie. Para przebywa ze sobą niemal non-stop, co dla wielu związków może być przytłaczające. Magdalena przyznała, że ich małżeństwa nie ominął kryzys.

W niedawnym wywiadzie dla Pomponika Kajra wyznała, że to ona częściej powątpiewała w związek ze Sławomirem. Artystka zdradziła też, że kilkukrotnie w kłótni wykrzyczała złowieszcze słowa "chcę rozwodu". Pomimo tego nigdy nie zdecydowała się na poważne kroki i od dziesięciu lat jest żoną Sławomira.

Czasami w nerwach coś się tam rzuci, ale absolutnie nie warto zaczynać wszystkiego od początku, na nowo poznawać ludzi, chodzić na randki, znowu się docierać, przechodzić jeszcze raz to wszystko. Jak już się zdecydowaliśmy, to fajnie pracować nad tym związkiem, żeby był trwały. To wymaga mega dużo pracy.

Wtórował jej Sławomir, który był obecny podczas wywiadu. Na pytanie dziennikarza o pomoc specjalisty przyznał, że wraz z Kajrą nigdy nie korzystał z takiego wsparcia.

Mamy specjalistę tam w górze i on udoskonala nasz związek - dodał Sławomir.

Trzeba przyznać, że małżeństwo wygląda na bardzo udane i zgrane. Magdalenie i Sławomirowi życzymy kolejnych, wspólnych rocznic.

Więcej o: