Niezadowolona Monika Mrozowska żali się na poznańską gastronomię. "Obiad w złej restauracji i kawa w złej kawiarni"

Monika Mrozowska opublikowała na Instagramie post, w którym narzeka na jedną z poznańskich restauracji. Internauci zaczęli dopytywać o więcej szczegółów.

Monika Mrozowska aktywnie działa w social mediach. Na Instagramie publikuje zarówno kadry z życia zawodowego, jak i prywatnego. Dzieli się też swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Teraz gwiazda kultowego serialu "Rodzina zastępcza" udała się na wycieczkę do Poznania i użyła swojego konta do pożalenia się na jedną z poznańskich restauracji.

Monika Mrozowska narzeka na korki nad morzeMonika Mrozowska załamana podróżą nad polskie morze. "Totalna katastrofa"

Zobacz wideo

Monika Mrozowska narzeka na poznańską gastronomię

Monika Mrozowska swoją opinię na temat nieudanej wizyty w jednej z poznańskich restauracji zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Chociaż na zdjęciach widzimy, jak aktorka pozuje na tle zachodzącego słońca, w tekście ostro puentuje swój pobyt w stolicy Wielkopolski.

Piątek trzynastego... Podobno... Mogło być gorzej. Dziś ciążyło na nas fatum w związku z gastronomią w Poznaniu. Obiad w złej restauracji i kawa w złej kawiarni. Ja bardzo rzadko narzekam na jedzenie. Nie będę wymieniać nazw, ale zastanawiam się, po co zostawać restauratorem, skoro tak bardzo czuć, że nie lubi się karmić ludzi.
 

Monika MrozowskaMonika Mrozowska korzysta z upałów. Aktorka wrzuciła zdjęcie topless w morzu

W komentarzach, pod postem od razu zaroiło się od gastronomicznych poleceń internautów. Obserwatorzy chcieli poznać felerne miejsce, rzekomo ku własnej przestrodze.

Wymień proszę, jestem ciekawa których miejsc powinnam omijać w Pozku.
Oj, no mieliście pecha. Ale nie ma co przypisywać tego temu, że akurat był piątek 13. Ot przypadek.
Podaj nazwy. Będę wiedziała gdzie nie chodzić. Szkoda bo w Poznaniu mamy jak to mówimy "wuchtę" dobrych restauracji i kawiarni.

Monika jednak nie zdradziła, którą z poznańskich restauracji według niej należy omijać.

Więcej o: