Niezadowolona Monika Mrozowska żali się na poznańską gastronomię. "Obiad w złej restauracji i kawa w złej kawiarni"

Monika Mrozowska opublikowała na Instagramie post, w którym narzeka na jedną z poznańskich restauracji. Internauci zaczęli dopytywać o więcej szczegółów.

Monika Mrozowska aktywnie działa w social mediach. Na Instagramie publikuje zarówno kadry z życia zawodowego, jak i prywatnego. Dzieli się też swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Teraz gwiazda kultowego serialu "Rodzina zastępcza" udała się na wycieczkę do Poznania i użyła swojego konta do pożalenia się na jedną z poznańskich restauracji.

Zobacz wideo

Monika Mrozowska narzeka na poznańską gastronomię

Monika Mrozowska swoją opinię na temat nieudanej wizyty w jednej z poznańskich restauracji zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Chociaż na zdjęciach widzimy, jak aktorka pozuje na tle zachodzącego słońca, w tekście ostro puentuje swój pobyt w stolicy Wielkopolski.

Piątek trzynastego... Podobno... Mogło być gorzej. Dziś ciążyło na nas fatum w związku z gastronomią w Poznaniu. Obiad w złej restauracji i kawa w złej kawiarni. Ja bardzo rzadko narzekam na jedzenie. Nie będę wymieniać nazw, ale zastanawiam się, po co zostawać restauratorem, skoro tak bardzo czuć, że nie lubi się karmić ludzi.
 

W komentarzach, pod postem od razu zaroiło się od gastronomicznych poleceń internautów. Obserwatorzy chcieli poznać felerne miejsce, rzekomo ku własnej przestrodze.

Wymień proszę, jestem ciekawa których miejsc powinnam omijać w Pozku.
Oj, no mieliście pecha. Ale nie ma co przypisywać tego temu, że akurat był piątek 13. Ot przypadek.
Podaj nazwy. Będę wiedziała gdzie nie chodzić. Szkoda bo w Poznaniu mamy jak to mówimy "wuchtę" dobrych restauracji i kawiarni.

Monika jednak nie zdradziła, którą z poznańskich restauracji według niej należy omijać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.