Aleksandra Domańska pokazała ciążowe krągłości. Aktorka wystąpiła w intymnej sesji zdjęciowej: Prawdziwy obraz szczęścia

Aleksandra Domańska długo utrzymywała w sekrecie, że spodziewa się dziecka. Aktorka nie pokazuje w mediach partnera i do tej pory nie publikowała zdjęć, na których było widać jej stan. Wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej z innymi kobietami, które tak jak ona są w ciąży.

Aleksandra Domańska po czterech miesiącach krążących plotek potwierdziła, że jest w ciąży. Nie wiadomo, kim jest ojciec dziecka. Aktorka chce przeżywać ten czas z dala od mediów społecznościowych. Wzięła jednak udział w artystycznej sesji zdjęciowej. Na zmysłowych zdjęciach zapozowała w towarzystwie innych ciężarnych kobiet. Odważna sesja oczarowała fanów. 

Zobacz wideo Aleksandra Domańska zamyka konto na Instagramie

Aleksandra Domańska wzięła udział w odważnej i bardzo kobiecej sesji zdjęciowej 

Aleksandra Domańska dołączyła do grona gwiazd, które niebawem po raz pierwszy zostaną mamami. W przeciwieństwie do koleżanek po fachu nie ma zamiaru relacjonować przebiegu ciąży. Aktorka stara się trzymać swoje życie prywatne z dala od show-biznesu. Niedawno na InstaStory opublikowała jedno zdjęcie, na którym można było zobaczyć, że jej sylwetka się zmieniła. Teraz poszła o krok dalej i wystąpiła w sesji zdjęciowej, której efektem są akty kobiet w ciąży.

Na Instagramie fotografki Nat Kontraktewicz pojawiła się seria zdjęć, na której można zauważyć również Aleksandrę Domańską. W towarzystwie trzech innych kobiet aktorka zapozowała nago na łonie natury. Wyraźnie widać, że ciążowy brzuch zaczął się odznaczać. 

 Solidarność kobiet - czytamy w opisie.
 

Internauci nie szczędzili słów zachwytu na temat sesji. Trudno nie zgodzić się z obserwatorami, cała sesja wypadła naprawdę magicznie. 

Naturalnie i pięknie.
Magiczne.
Prawdziwy obraz szczęścia - pisali fani.

A wam jak się podoba sesja zdjęciowa? 

ZOBACZ TEŻ: Córka Fraszyńskiej i Gonery ma dziś 31 lat i jest nominowana do Oscara. Jak zmieniły się inne, mniej znane dzieci gwiazd?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.