Magdalena Narożna szorstko skomentowała ślub byłego męża. "Nie żyję już tym życiem. Chciałabym mieć je jak najdalej za sobą"

Dawid Narożny w piątek ożenił się po raz drugi z Joanną Martynów. Nie jest tajemnicą, że wokalista nie rozstał się z byłą żoną w najlepszych stosunkach. Magdalena Narożna skomentowała ślub byłego męża i wyjawiła, czy dostała zaproszenie na ślub.

Magdalena Narożna rozwiodła się z Dawidem Narożnym w 2019 roku. Z początku zapewniali, że rozwód nie wpłynie na działalność zespołu Piękni i Młodzi, jednak okazało się inaczej. Po głośnym skandalu i rękoczynach, do których doszło podczas noworocznego koncertu, Dawid pożegnał się z kapelą. Od tamtej pory każde z nich poszło w swoją stronę i związało się z innymi partnerami. Artysta poinformował na Instagramie, że zmienił status związku. Na temat ślubu postanowiła wypowiedzieć się Magdalena Narożna. Co myśli o oryginalnych kreacjach państwa młodych? 

Zobacz wideo Magda Narożna planuje ślub? „Nikt nie będzie o tym wiedział"

Anna PowierzaAnna Powierza zachwala odkurzacz, który mógłby zapobiec rozpadowi jej poprzednich związków

Magdalena Narożna komentuje ślub byłego męża

Dawid Narożny ożenił się z Joanną Martynów, z którą ma syna Marcela. Wokalista z poprzedniego związku z Magdaleną Narożną doczekał się również córki Gabrysi. Piosenkarka wystąpiła na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, gdzie udzielała wywiadów. Została zapytana przez dziennikarza portalu Pomponik, czy otrzymała zaproszenie na ślub byłego męża. Okazuje się, że Dawid postanowił nie zapraszać ex partnerki. Byli małżonkowie nie stronili od publicznego prania brudów, jednak od jakiegoś czasu nie nawiązują do siebie w wypowiedziach. 

Nie dostałam zaproszenia. Nie miałabym nawet czasu, bo koncertowałam. - powiedziała.

Czarne kreacje państwa młodych wzbudziły niemałe poruszenie wśród fanów. Magdalena również została zapytana o nietypowe stroje byłego męża i jego nowej żony. Piosenkarka nie zamierzała jednak zdradzać, co o tym myśli. Dyplomatycznie odpowiedziała nawiązując do córki, która bawiła się na weselu taty. 

Ja widziałam, jaki strój miało moje dziecko. W jakiej sukieneczce poszła się bawić, a reszta naprawdę mnie nie interesuje. Nie żyję już tym życiem. Chciałabym mieć je jak najdalej za sobą. Mam swoją miłość, na tym się skupiam - dodała Magda
 

Klara Lewandowska mówi po hiszpańsku. Zaskoczyła nawet Annę LewandowskąKlara Lewandowska prezentuje swój kolejny talent

Widać, że Magdalena etap pierwszego małżeństwa zamknęła za sobą. Nie ukrywa, że przy nowym partnerze, Krzysztofie Boniaku czuje się spełniona. 

Więcej o: