Joanna Racewicz wzięła przykład z Katarzyny Glinki. Na Zanzibarze zrobiła to samo, co aktorka

Joanna Racewicz podczas porannego spaceru nagrała wideo dla swoich obserwatorów. Zwróciła uwagę na coś, o czym kilka miesięcy temu mówiła Katarzyna Glinka.

Joanna Racewicz od kilku dni przebywa z synem na wakacjach. Wybrali się na Zanzibar, który na zdjęciach w sieci robi ogromne wrażenie. A jak jest naprawdę? Dziennikarka pokazała, jak wygląda jedna z tamtejszych plaż. 

Zobacz wideo Joanna Racewicz zaszczepiła 13-letniego syna przeciwko COVID-19

Joanna Racewicz sprząta plażę na Zanzibarze

Zanzibar w ostatnim czasie stał się jeszcze częściej wybieranym kierunkiem, niż kiedykolwiek wcześniej. Do gwiazd, które odwiedziły wyspę, dołączyła ostatnio Joanna Racewicz. Dziennikarka chętnie relacjonuje swoje wakacje, na które wybrała się z synem.

W mediach społecznościowych pokazuje nie tylko te piękne obrazki. Podczas ostatniego spaceru po plaży zauważyła, że jest na niej bardzo dużo śmieci. Chcąc dać dobry przykład swoim obserwatorom, pokazała na InstaStories, że zebrała plastikowe butelki i opakowania po jedzeniu, które znalazła rozrzucone na brzegu. 

Spacer, który miał być bieganiem, skończył się spontanicznym zbieraniem śmieci. (...) Tu leży też opona, dzieciaczki się na niej bawią. Opony już nie podniosę, ale taką butelkę albo opakowanie po jogurcie już tak. Tak sobie myślę, że gdyby każdy przechodząc, podniósł śmieć, nawet jeśli nie jest wyrzucony przez niego, to świat będzie odrobinę bardziej czysty. Jasne, że w idealnym świecie byłby jeszcze lepszy, gdyby ten ktoś wcześniej nie rzucił sobie tego syfu pod nogi. Taki poranny apel o bycie eko - powiedziała na Instagamie.

Dziennikarka zapytała swoich obserwatorów, czy oni także sprzątają śmieci z plaży, kiedy mają taką okazję. Z ich odpowiedzi, które Racewicz udostępniła, wygląda na to, że spora część osób tak właśnie robi. Przypomnijmy, że kiedyś podobnie zachowała się też Katarzyna Glinka, jednak zachowanie aktorki nie wszystkim się spodobało.

Więcej o:
Copyright © Agora SA