"Taniec z Gwiazdami". Stefano Terrazzino o małżeństwie Małyszów. "Adam jest wrażliwy, a Iza za niego taka silna"

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Izabela Małysz weźmie udział w nadchodzącej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Treningi już trwają, a partner taneczny żony skoczka zdradził, że na sali często pojawia się Adam. Co o nim sądzi?

Izabela Małysz zatańczy w parze ze Stefano Terrazino, a ich para już teraz typowana jest na faworytów. Treningi do 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" ruszyły pełną parą, a tancerz zdradził, że Małysz wspierana jest na sali ćwiczeniowej przez męża.

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach

"Taniec z gwiazdami". Stefano Terrazzino o treningach z Izabelą Małysz

W rozmowie z Plejadą Stefano zdradził, że bardzo polubił męża swojej tanecznej partnerki. Tancerz przyznał, że ze względu na to, iż Małysz jest wybitnym skoczkiem, dobrze rozumie zasady sportowej rywalizacji.

Adam jest często na treningach. To wspaniały człowiek. Sam zna świat sportu. Jesteśmy wszyscy profesjonalistami - wyznał Terrazzino w rozmowie z portalem.

Tancerz z uwagą obserwuje relację małżeńską Małyszów. Po poznaniu Izabeli i Adama, stwierdził, że mają odmienne charaktery, które jednak perfekcyjnie się dopełniają.

Teraz, jak poznaję Izę, ona jest taka zadziorna, taka góralka. Adam jest wrażliwy, a Iza za niego taka silna. Uważam, że to super sprawa.

Pomimo że Terrazzino planował skupić się na założeniu szkoły tańca, to obecnie priorytetem są dla niego przygotowania do kolejnej edycji tanecznego show.

"Taniec z gwiazdami" chce robić jak najlepiej. Jestem bardzo skupiony na pracy. Całą uwagę poświęcam Izie i naszym wspólnym treningom.

"Taniec z Gwiazdami XII". Kiedy premiera? Gdzie oglądać?

"Taniec z Gwiazdami XII" będziemy mogli oglądać na antenie Polsatu już od 30 sierpnia. Nowe odcinki show będą pojawiały się w każdy piątek o godzinie 19.00. W nowej odsłonie programu w jury zasiądzie Piasek, a w roli prowadzącej zobaczymy Izabelę Janachowską.

Będziecie oglądać kolejną edycją "Tańca z Gwiazdami"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.