Maffashion jest podekscytowana, że Bastek już chodzi. Nagrała jego pierwsze kroki. "To takie piękne chwile w życiu"

Dziecko Juli Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego rośnie jak na drożdżach. Bastek ma już jedenaście miesięcy i właśnie zaczął chodzić. Pierwsze kroki nagrała podekscytowana mama.

Julia Kuczyńska swojego pierwszego syna powitała na świecie 10 września 2010 roku. Maluch niedługo skończy roczek, a to, jak się rozwija możemy obserwować na profilu Maffashion. Ostatnio szczęśliwa mama podzieliła się przełomowym wydarzeniem z życia Bastka.

Zobacz wideo Maffashion na Instagramie oprowadza fanów po domu

Syn Maffashion oraz Sebastiana Fabijańskiego zaczął chodzić. Kuczyńska umieściła nagrania na Instagramie

Na nagraniu widzimy, jak 11-miesięczny malec sam się podnosi, a potem stawia niezdarne kroki. W tle słyszymy, jak Bastka dopinguje podekscytowana mama. Szczęśliwy chłopiec zmierza do zaparkowanego w ogrodzie dziecięcego samochodu.

Z postępów syna Maffashion oraz Sebastiana Fabijańskiego cieszyli się pod postem obserwujący profil influencerki. Wśród komentarzy pojawiły się ciepłe słowa od znanych koleżanek i kolegów Kuczyńskiej. Nagranie skomentował między innymi Michał Piróg czy Sara Boruc.

 
No i pięknie, brawo maluszku. Teraz to zacznie się bieganina i parę kilo mniej dla rodziców, rozruch gwarantowany.
To takie piękne chwile w życiu, jak usłyszysz mamo, to będzie, mówię ci. Dla takich chwil warto wszystko.
No to teraz się zacznie - ostrzegali młodych rodziców użytkownicy Instagrama.

Maffashion pokazała ogród oraz taras

Oprócz nagrania z pierwszymi krokami Bastka Maffashion umieściła na Instagramie również zdjęcia swojego ogrodu i tarasu. Wystrój przestrzeni i wyposażenie są naprawdę imponujące. 

Jak podoba wam się wystrój tarasu oraz ogrodu Maffashion? Robi na was wrażenie?

Więcej o: