Uczestniczka "Hotelu Paradise" wpadła na pizzę do Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Na gościnie"

Co łączy Sarę z programu "Hotel Paradise" oraz Wojtka i Agnieszkę ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Jak się okazuje, uczestnicy hitowych produkcji TVN7 to całkiem dobrzy znajomi.

Agnieszka i Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" to jedna z ulubionych par widzów. Nie dość, że w programie zdobyli ich ogromną sympatię, to po zakończeniu show postanowili kontynuować relację, a nawet powiększyć rodzinę. Nie jest tajemnicą, że para przyjaźni się m.in. z Chrisem Ducci, który wygrał pierwszą edycję programu "Hotel Paradise", ale ich grono znajomych powiększyło się o kolejną uczestniczkę randkowego show TVN7. 

Zobacz wideo Krystian z "Hotelu Paradise" spędza czas z dziewczyną. Pokazał ją pierwszy raz\

Uczestniczka "Hotelu Paradise" wpadła na pizzę do Agnieszki i Wojtka ze "ŚOPW"

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w czwartek gościli u siebie Sarę z trzeciej edycji programu "Hotel Paradise", a filmy ze spotkania zamieścili na InstaStories. Dzięki temu wiemy, że Agnieszka i Wojtek zaprosili koleżankę na domową pizzę bez glutenu i razem spędzili popołudnie.

Wcześniej Agnieszka i Wojtek okazywali swoją sympatię Sarze w innych sposób. Jeszcze w czasie trwania "Hotelu Paradie", na InstaStories mężczyzny pojawiło się właśnie zdjęcie uczestniczki. Już wtedy para trzymała za nią kciuki.

Jak wiadomo, Sarze nie udało się wygrać programu "Hotel Paradise", ale mimo to zdobyła wielu fanów. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 103. tys. użytkowników. Uczestniczka trzeciej edycji nadal ma też świetny kontakt  z innymi wyspiarzami, m.in. Bibi i Basią.

Dobrze jest mieć przy sobie ziomki, które nadają na tych samych falach, a jak ci ciężko to zawsze odbiorą telefon - pisała niedawno o tej drugiej.

Przypominamy, że czwarta edycja programu "Hotel Paradise" jest tuż za rogiem. Pierwszy odcinek nowej serii zobaczymy już 30 sierpnia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.