Katarzyna Dowbor pozuje z 22-letnią córką na okładce magazynu "Forbes Women". Fani: Jaka matka taka córka

Katarzyna Dowbor niedawno zapowiadała, że bierze udział z córką w sekretnym projekcie. Przyszedł ten czas i dziennikarka ujawniła, że zapozowały do sesji okładkowej magazynu "Forbes Women".

Katarzyna Dowbor ostatnio dodała na swojego Instagrama zdjęcie z sesji, którą robiła razem z 22-letnią córką Marią. Wtedy nie zdradziła, w jakim projekcie biorą udział. Okazało się, że wystąpiły w magazynie "Forbes Women". Dziennikarka pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej z najmłodszą latoroślą, która zachwyciła internautów. Fani zasypali komplementami zarówno Katarzynę, jak i jej córkę. 

Zobacz wideo Anna Starmach opowiedziała o podwójnym macierzyństwie. Bywa ciężko

Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z imprezy urodzinowej córkiSocha świętuje ósme urodziny córki Zosi. Był oryginalny tort

Katarzyna Dowbor i córką Marią na okładce "Forbes Women" 

Katarzyna Dowbor jest mamą dwójki dzieci. Maciej Dowbor poszedł w ślady znanej mamy i związał swoją karierę z mediami. Jego przyrodnia siostra Maria jeszcze studiuje, ale to nie oznacza, że Katarzyna nie chwali się córką w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z Marią. Obie ubrane są w białe stylizacje. Katarzyna ma na sobie zwiewną koszulę, która ma wycięcia na ramionach, a Maria kreację z falbanką. 22-latka obejmuje ręką mamę, a Katarzyna promiennie się uśmiecha. 

Wspólnie udzieliły również wywiadu, w którym mówiły o różnicy pokoleń. To nie pierwszy raz, gdy prowadząca "Nasz nowy dom" występuje z córką na okładce magazynu.  

Kochane, polecam wam najnowszy numer magazynu @forbeswomenpolska. A w nim rozmowa ze mną i moją córką Marysią i nasza piękna sesja zdjęciowa! Podoba się wam okładka? - dopytywała się dziennikarka.
 

W komentarzach zachwytom nie było końca. Internauci przyznali, że widzą podobieństwo pomiędzy Katarzyną a jej córką, chociaż według nich Maria to wykapany ojciec. 

Jaka matka taka córka
Trochę podobna do mamy, ale jak większość córek do ojca.
Ależ Marysia wyrosła na piękną kobietę, prawie tak piękną jak jej mama - czytamy.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w stylowym kostiumie kąpielowym. Kupiła go w Zarze.

Katarzyna Dowbor urodziła córkę, mając 40 lat. Córka jest owocem nieformalnego związku dziennikarki z Jerzym Baczyńskim, redaktorem naczelnym tygodnika "Polityka". Maria kształci się na University of Durham w Wielkiej Brytanii. Studiuje filozofię i psychologię. Jak wam się podoba okładka? 

Więcej o: