Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu "Czarna Owca" zdradziła, co dyrektor powiedział jej przed wyjściem na scenę

Agnieszka Woźniak-Starak zjawiła się na premierze filmu "Czarna Owca". Uwagę przyciągała jej elegancka stylizacja. Po wydarzeniu dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie i nawiązała do Edwarda Miszczaka.

W środę wieczorem odbyła się premiera filmu "Czarna Owca". Z tej okazji na ściance pojawiła się plejada gwiazd. Agnieszka Woźniak-Starak również uczestniczyła w wydarzeniu. Na tę okazję wybrała skromną, ale bardzo efektowną sukienkę. Miała również okazję przemówić ze sceny i zdradziła w sekrecie, jak dyrektor programowy stacji TVN, Edward Miszczak ją zmotywował. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pojechała na Mazury. Miała specjalną okazję!

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu "czarna Owca" 

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze pojawiła się w bardzo eleganckiej stylizacji. Dziennikarka słynie z tego, że lubi bawić się modą i często sięga po oryginalne elementy garderoby. Na tę okazję wybrała długą sukienkę w czarnym kolorze, która sięgała jej do połowy łydki. Sukienkę o prostym fasonie podkręciły bufiaste rękawy. Uwagę zwracały również biżuteryjne szpilki, które zdobiły kokardy z cyrkonii. Agnieszka do zestawu dobrała torebkę przewieszoną przez ramię, która miała dżinsową fakturę. Postawiła na wyprostowane włosy i świeży, lekki makijaż. 

Film "Czarna Owca" trafił do kin od 13 sierpnia. Agnieszka nie tylko pojawiła się na premierze, ale wystąpiła również na scenie. Na swoim InstaStories zamieściła kadr, na którym przemawia ze sceny. W opisie zażartowała, że Edward Miszczak doskonale ją zna i wie, jak zmotywować do działania. 

Kiedy twój dyrektor już przed wejściem na scenę mówi ci: Tylko nie daj ciała", czujesz się naprawdę zmotywowana - napisała dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej sukience na premierze filmu 'Czarna Owca'Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej sukience na premierze filmu 'Czarna Owca' Fot. Instagram/ aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak ma wyczucie stylu i zawsze wygląda stosownie do okazji. Jak wam się podoba jej najnowsza stylówka? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.