Anna Karczmarczyk pokazała zdjęcie ze spaceru z dzieckiem. Kolor wózka wywołał kontrowersje wśród obserwatorek. "Nie każdy o tym wie"

Anna Karczmarczyk niedawno została mamą. Ostatnio pokazała zdjęcie ze spaceru z dzieckiem, a uwagę internautek przykuł kolor wózka.

Anna Karczmarczyk niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. O rozwiązaniu poinformowała fanów na Instagramie. Aktorka aktywnie działa w social mediach i na swoim profilu pokazuje zarówno kadry z życia zawodowego, jak i prywatnego. Jednak jej ostatnie zdjęcie wywołało wartką dyskusję wśród obserwatorek.

Zobacz wideo Anna Karczmarczyk w obiektywie swojego męża

Wózek dziecka Anny Karczmarczyk przykuł uwagę internautek

Anna Karczmarczyk opublikowała zdjęcie, na którym możemy podpatrzeć, jak spędza czas z dzieckiem na spacerze. Z opisu zdjęcia wynika, że wybrała się do jednego z warszawskich parków. Anna ma na sobie czarną sukienkę, którą ożywiła kolorową apaszką. 

Popołudniowe rozmowy w warszawskim Central Parku.
 

Uwagę obserwatorek przykuł jednak wózek. Jedna z internautek wytknęła Karczmarczyk, że wózek w czarnym kolorze nie jest odpowiedni, aby wozić w nim malucha w okresie letnim.

Piękny wózek, ale niech poczeka na zimę. Według testów, jakie przeprowadzili specjaliści, różnica temperatury w białej i czarnej gondoli wynosi aż siedem stopni. Maleństwu w ciepłe dni grozi przegrzanie.
Ale czy nie każda mama ma prawo decydować o swoim dziecku i dokonać wyboru? - odpowiedziała inna obserwatorka.
Oczywiście, że tak. Niestety w Polsce mało się mówi o kolorach wózków i nie każdy wie o tych różnicach temperatur. Mieszkam w kraju, gdzie temperatury są ekstremalnie wysokie i kupując dwa lata temu gondolę, zwracałam na to uwagę. Chyba lepiej dzielić się wiedzą i uniknąć tragedii? - dodała inicjatorka dyskusji.

Sama Anna nie odniosła się do komentarzy jakie pojawiły się pod jej postem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.