Magdalena Stępień zabiera głos i uderza w Rzeźniczaka. "To zabójstwo emocjonalne". Odpowiada też hejterom

Magdalena Stępień odpowiada hejterom, którzy zarzucili jej, że po głośnym rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem "użala się nad sobą". Modelka uderza też w ojca swojego dziecka.

Magdalena Stępień po raz kolejny zabrała głos w sprawie sytuacji, w której znalazła się po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Modelka samodzielnie wychowuje syna, a według doniesień osób z jej otoczenia, w trudnych chwilach nie może liczyć na wsparcie ojca dziecka. Jak się okazuje, internauci też nie szczędzą jej słów krytyki, do czego postanowiła się odnieść.

Zobacz wideo Magda Stępień: Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko" [PLOTKERSI]

Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Cieślak na premierze filmu 'Czarna owca'Gwiazdy na premierze filmu "Czarna owca". Magdalena Popławska ma nowy kolor włosów

Magdalena Stępień zabiera głos i uderza w Rzeźniczaka. "Zabójstwo emocjonalne"

Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie syna Oliwiera, które opatrzyła bardzo osobistym wpisem. Modelka znana z programu "Top Model" od jakiegoś czasu spotyka się z różnymi opiniami na temat medialnego związku i rozstania z Jakubem Rzeźniczakiem i mierzy z hejtem.

Drogie hejterki, nie użalam się na sobą, nie planowałam tego wszystkiego. Zdawałam sobie sprawę, że samodzielne rodzicielstwo to nie tylko "zdjęcia na Instagramie", ale ciężka praca oraz zmaganie się z różnego rodzaju trudami. Ja nikogo nie oceniam, niech każdy żyje jak chce i wstawia, co chce na swój profil, a jak komuś nie podoba się to, co publikuję, to polecam unfollow - zaczęła Magdalena Stępień.

Modelka uderzyła także bezpośrednio w byłego partnera. Przypomnijmy, że Stępień i Rzeźniczak rozstali się, gdy modelka była w ósmym miesiącu ciąży, a piłkarz Wisły Płock ma już nową partnerkę.

Medialne pranie brudów to słaba rzecz, ale niestety w tym wypadku nie ma wyjścia, gdy ktoś nie ma dla mnie litości w czasie połogu i wraz z nową partnerką obnosi się bez skrupułów z tym, jak bardzo jest zakochany. To istne "zabójstwo emocjonalne" dla kobiety w tym czasie. Tak to jest, jak ktoś nie zna słowa połóg. Ktoś, kto się tak zachowuje, nie ma ani serca ani sumienia - napisała Magdalena Stępień.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień magdalena__stepien/Instagram

Agnieszka Łyczakowska, Wojtek Janik"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ciężarna Agnieszka szczerze o udziale w programie

Modelka może liczyć na wsparcie internautów, którzy pod nowym wpisem wysłali jej wiele słów wsparcia.

Więcej o: