Jarosław Bieniuk zachwyca się talentem najmłodszego syna. "Tata i mama go nie wykazywali". Jaś zadziwia całą rodzinę

Jarosław Bieniuk zdradził, jaki talent odkrył w sobie jego najmłodszy syn. Jaś jest jedynym członkiem rodziny, który wykazuje takie zdolności.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trojga dzieci - najstarsza córka Oliwia, która już tej jesieni wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" ma 18 lat, syn Szymon 15, a najmłodszy Jaś w marcu skończył dziesięć lat. Okazuje się, że ten ostatni jest bardzo utalentowany plastycznie, a ojciec nie może wyjść z podziwu nad pracami chłopca.

Zobacz wideo Oliwia kocha nie tylko taniec

Jarosław Bieniuk zachwyca się talentem najmłodszego syna. "Tata i mama go nie wykazywali". Jaś zadziwia całą rodzinę

Kiedy starsza siostra rozgrzewa taneczne parkiety, Jaś znalazł sobie swoje własne hobby. Dumny tata opublikował zdjęcie dziesięciolatka i zdradził, że już w tak młodym wieku chłopiec ma niezwykłe zdolności. Z publikacji dowiadujemy się, że syn Jarosława Bieniuka uwielbia rysować. Były piłkarz w relacji pochwalił się również jedną z jego prac.

Tata i mama nie wykazywali zdolności plastycznych, rodzeństwo również. Jaś natomiast zadziwia nas wszystkich - napisał i dodał emotkę serduszka.

Ida NowakowskaUPS! Ida Nowakowska skrytykowana przez katolicki tygodnik. "To nie wypada!"

Na udostępnionej fotce można się dokładnie przyjrzeć pracy plastycznej chłopca. Jaś narysował granice Polski, a środek przedstawiał kolory flagi państwowej.

Syn Jarosława BieniukaSyn Jarosława Bieniuka instagram/jaretpalmer

Bieniuk zastanawiał się, czy talent można odziedziczyć w genach. Patrząc na nagrania z sali treningowej, zastanawiamy się, po kim Oliwia tak świetnie tańczy. Ostatnio Edyta Zając nagrała nastolatkę z zaskoczenia i można śmiało stwierdzić, że dziewczyna ma szansę na Kryształową Kulę. Na widowni z pewnością zasiądzie cała rodzina, która będzie jej bardzo kibicować. Będziecie oglądać najnowszą edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Paulina Sykut-Jeżyna na starych zdjęciachPaulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Fani: Petarda!

Więcej o: