Gwiazdy gratulują Królikowskiemu i Opoździe. Komentarz Jakoba Kosela wymowny. Nawiązuje do poprzednich związków aktora?

Nie milkną echa ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Pod najnowszym zdjęciem aktora pojawiła się cała masa gratulacji od celebrytów, w tym m.in. od Jakoba Kosela.

Joanna Opozda i Antek Królikowski niespełna tydzień temu powiedzieli sobie sakramentalne tak. Od tamtej pory w mediach społecznościowych królują zdjęcia z hucznego wesela, na którym bawiło się również wiele gwiazd m.in. Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Marina czy Joanna Kurowska. Państwo młodzi również chwalą się fotorelacją z tego wyjątkowego dnia w mediach społecznościowych. Tam swoje życzenia złożyło wiele koleżanek i kolegów z show-biznesu. Niektóre z wiadomości mogą nawiązywać do bujnej przeszłości pana młodego.

Gwiazdy gratulują Królikowskiemu i Opoździe. Komentarz Jakoba Kosela wymowny

W najnowszym poście na Instagramie Antek Królikowski podziękował za miłe słowa i wytłumaczył, dlaczego tak szybko zdecydował się na ślub. Pod zdjęciem pojawiła się nowa porcja życzeń od gwiazd.

Gratulacje! Witajcie po naszej stronie mocy - napisała Anna Czartoryska.
Życzymy, by ta miłość się nigdy nie skończyła - dodała Natalia Siwiec.
Dużo, dużo wytrwałości - napisał Jakob Kosel.
 

Życzenia modela na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym szczególnym, jednak patrząc na poprzednie komentarze internautów, nabierają nowego znaczenia. Przypomnijmy, że w przeszłości Antek Królikowski skakał z kwiatka na kwiatek, a z obecną żoną podczas rocznego związku zdążył się już raz rozstać. Pamiętają o tym również internauci, którzy z rezerwą patrzą na amory Królikowskiego i Opozdy. Czyżby życzenia wytrwałości Kosela również były napisane w podobnym tonie?

ZOBACZ TEŻ: Joanna Opozda wywija na parkiecie podczas wesela. Taniec z Antkiem przy tej choreografii to nic. "Ze stryjkiem" dała czadu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.