Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Metamorfoza na plus. Fani: Petarda!

Paulina Sykut-Jeżyna przyzwyczaiła nas do długich, ciemnych włosów i w zasadzie nie zmieniała fryzury. Do czasu. Prezenterka kilka miesięcy temu ścięła je i rozjaśniła. Teraz postanowiła pójść jeszcze dalej.

Paulina Sykut-Jeżyna nie tak dawno została blondynką i skróciła dość znacznie włosy. Wówczas jej metamorfoza zachwyciła fanów. Prezenterka znowu postanowiła odwiedzić salon fryzjerski. Z jakim efektem?

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów

Paulina Sykut-Jeżyna na co dzień związuje włosy w luźny kok lub zaczesuje w koński ogon. Na scenie występuje zwykle z włosami opadającymi na ramiona. Od pewnego czasu jej włosy są coraz jaśniejsze. Teraz prezenterka wrzuciła nowe zdjęcie po wizycie w salonie fryzjerskim i podpisała je:

Blondyneczka.
 

Faktycznie, znowu eksperymentowała z kolorem. Tym razem nie tylko rozjaśniła włosy, ale nadała im zimny odcień. Zdecydowała się też na ich prostowanie. Dawne fale, z jakimi zwykle była kojarzona, zniknęły.

Fani uważają jej metamorfozę za bardzo udaną, czemu dali wyraz w licznych komentarzach.

Ekstra i bardzo Ci pasuje!
Coraz jaśniej.
Petarda Paulina!!!

Przypomnijmy, że Paulinę Sykut-Jeżynę czeka pracowity czas. Prezenterka jesienią u boku Krzysztofa Ibisza poprowadzi kolejny sezon "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

To jednak nie wszystko. Pojawi się także w 15. edycji polsatowskiego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Tu jednak nie wystąpi w roli gospodyni, ale jako uczestniczka formatu. Już trwają prace nad kolejnymi odcinkami show, a prezenterka zdążyła się pochwalić zdjęciami z przygotowań. Paulina Sykut-Jeżyna nie tylko musi ćwiczyć śpiewanie i choreografię, ale spędza po kilka godzin w fotelu, a charakteryzator pracuje wówczas nad jej wyglądem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.