Antoni Królikowski tłumaczy, dlaczego tak szybko zdecydował się na ślub z Joanną Opozdą. Dodał wyjątkowy cytat

Antek Królikowski i Joanna Opozda dość szybko zdecydowali się na ślub. W najnowszym poście aktor zdradził, dlaczego nie zwlekał ze sformalizowaniem związku.

Antek Królikowski i Joanna Opozda 7 sierpnia powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Na weselu pary bawiła się cała śmietanka show-biznesu m.in. Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan czy Marina. Od hucznej uroczystości minęło kilka dni, jednak wciąż nie maleją emocje związane ze ślubem. Niektórzy internauci znający historię ich związku snują już teorie na temat rychłego rozstania. Świeżo upieczony pan młody w najnowszym wpisie na Instagramie zdradził, czemu tak szybko stanęli z Joanną przed ołtarzem.

Zobacz wideo Antek Królikowski i Joanna Opozda w romantycznym tańcu na swoim weselu

Antoni Królikowski tłumaczy, dlaczego, tak szybko zdecydował się na ślub z Joanną Opozdą

Antoni Królikowski ma na koncie kilka medialnych związków. Największym echem odbił się ten z Julią Wieniawą. Następnie aktor związał się z Kasią Dąbrowską, która stroniła od blichtru show-biznesu. Niestety ten związek również nie przetrwał próby czasu. Aktor nie był długo sam. Wkrótce związał się z Joanną Opozda, ale po pół roku aktorka poinformowała o ich rozstaniu i uciekła leczyć rany na Madagaskar. Ku zaskoczeniu fanów, para dała sobie kolejną szansę. Jeszcze większym zaskoczeniem był ślub pary, który odbył się w zeszły weekend.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski "Fanka" atakuje Opozdę. "Będzie głośno o rozwodzie". Wkurzyła się, ale to nie koniec

Wielu internautów uważa, że nietrwały w miłości Królikowski długo w małżeństwie nie wytrwa. Sam zainteresowany w najnowszym poście zdradził, dlaczego tak szybko postanowił się ożenić. Przywołał cytat z jednego z najbardziej romantycznych filmów.

"Gdy zdasz sobie sprawę z tego, że chcesz spędzić resztę życia z daną osobą, chcesz, aby ta reszta zaczęła się jak najszybciej"… cytat z filmu "Kiedy Harry Poznał Sally". Dziękujemy wszystkim za piękne życzenia - napisał pod postem.
 

Myślicie, że w ten sposób uciszy hejterów?

Joanna Opozda z mamą Kim są rodzice Joanny Opozdy? Ojciec aktorki ma smykałkę do biznesu

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyleciała szybciej w podróż niż jej syn i synowa. Wybrała to samo miejsce, co Julia Wieniawa

Więcej o: