Syn Andrzeja i Patrycji Sołtysików skończył sześć lat. Rodzice zaplanowali wyjątkową niespodziankę. Był motyw przewodni

Andrzej Sołtysik i jego żona Patrycja są rodzicami Stasia, który urodził się sześć lat temu. Rodzice i dziadkowie chłopca postanowili szczególnie uczcić ten dzień.

Andrzeja Sołtysika nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest on doskonale znany fanom telewizji śniadaniowej jako prowadzący "Dzień dobry TVN". Od kilku lat dziennikarz związany jest z Patrycją, z którą wziął ślub w 2015 roku. Para wspólnie wychowuje syna Stanisława, który jest oczkiem w głowie rodziców.

Zobacz wideo Andrzej Sołtysik wśród najbardziej męskich gadżetów wymienił... dobrze ubraną żonę

katarzyna cichopekKatarzyna Cichopek zachwyciła fanki asymetryczną sukienką w kwiaty! To model polskiej marki

Syn Andrzeja i Patrycji Sołtysik świętuje szóste urodziny

Patrycja Sołtysik stara się utrzymywać z fanami stały kontakt za pośrednictwem social mediów. Dzieli się z nimi macierzyńskimi poradami i chętnie oprowadza po swoim domu. Prowadzi też bloga. Teraz pokazała, jak przygotowuje urodzinowe przyjęcie dla syna Stanisława. 

Blogerka i influencerka wrzuciła na swój Instagram relacje z przygotowań do szczególnej, bo urodzinowej imprezy. Już dzień przed uroczystością zapobiegliwa mama upiekła muffinki z malinami. Przygotowała tartę z łososiem i fasolką szparagową. W dniu urodzin syna śniadanie zostało podane prosto do łóżka. Była jajecznica i zielone ogórki. Pojawili się również dziadkowie, którzy obudzili wnuka, przynosząc mu balony.

Później Patrycja Sołtysik wraz z synem zajęli się napełnianiem balonów helem. Uroczystość miała motyw przewodni. Balony to w zasadzie same dinozaury. Mama zapowiedziała również na wieczór jeszcze jedną, wyjątkową atrakcję.

Drodzy goście urodzinowi Stasia - będzie pokaz tańca wieczorem - napisała Patrycja Sołtysik.

David Vetter spędził całe życie w plastikowej bańceChłopiec z plastikowej bańki. Tragiczna historia o próbie ratowania życia

Urodzinowa impreza została zaplanowana w najmniejszych szczegółach. Był to zapewne udany dzień dla Stasia, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia.

Więcej o: