Dawno niewidziana Justyna Pochanke pojawiła się na antenie TVN24. Towarzyszył jej mąż. "Jesteście silni"

TVN24 obchodzi 20. urodziny. Z tej okazji na antenie można było zobaczyć Justynę Pochanke i jej męża. Przez lata byli związani ze stacją.

To ważny dzień dla TVN24. 20 lat temu, czyli 9 sierpnia 2001 roku, rozpoczęła się w Polsce historia tego kanału. Z tej okazji na antenie można było zobaczyć specjalny materiał urodzinowy, w którym pokazano między innymi kulisy pracy telewizji, jej oddziałów oraz wspominkowe rozmowy z niektórymi dziennikarzami i pracownikami. Nie zabrakło oczywiście urodzinowego tortu oraz życzeń dla TVN24.

Zobacz wideo Czego stacji TVN24 z okazji dwudziestych urodzin życzą gwiazdy?

Dawno niewidziana Justyna Pochanke na antenie TVN24

Wiele ciepłych słów pod adresem stacji skierowały gwiazdy, które można było zobaczyć podczas tegorocznej gali Fryderyków. Wśród nich znaleźli się m.in. Krzysztof Zalewski, Ralph Kamiński oraz Natalia Szroeder.

Wytrwałości, wolności w przygotowywaniu materiałów puszczanych na antenie i dużo zdrowia - mówiła piosenkarka.

Joanna OpozdaOpozda pokazała zdjęcie ze ślubu. Internauci: Mama wygląda jak starsza siostra

Życzenia TVN24 oraz widzom złożył także Adam Pieczyński, były szef pionu informacji TVN, prywatnie mąż Justyny Pochanke, który dał do zrozumienia, że stacja, w której niegdyś pracował, jest jedną z najlepszych w całej Europie.

Zwracam się do was, jak zwracałem się przez 19 lat. Drodzy, szanowni, kochani, jesteście solą demokracji, jesteście bardzo ważni dla wszystkich Polaków. Jesteście silni. Nie jesteście żadną stacyjką. Jesteście jedną z najlepiej oglądanych stacji w UE i bądźcie tacy przez sto lat - powiedział Adam Pieczyński.

Do odbiorców zwróciła się również sama dziennikarka.

Justyna Pochanke, Adam PieczyńskiJustyna Pochanke, Adam Pieczyński Screen Player TVN24

Zostawiliśmy w TVN24 kawał serca i kawał życia. I z całego serca życzymy wam kochani, żeby was nigdy nie zamknęli, nigdy nie zmienili. Jednym słowem sto lat niezależności! - zwróciła się do swoich dawnych kolegów Justyna Pochanke.

Adam Pieczyński i Justyna Pochanke z pracy w stacji zrezygnowali w 2020 roku. Prowadząca "Fakty TVN" w przekazanym komunikacie pożegnalnym podziękowała wtedy wszystkim osobom, z którymi miała okazję działać na przestrzeni lat. Pamiętała również o Mariuszu Walterze, założycielu TVN. Z telewizją dziennikarka była związana przez 19 lat. 

Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. "Fakty" nigdy nie były łzawe - dodała.

Maciej MusiałMusiał znów w serialu Netfliksa. W "1899" pojawi się gwiazda "Szkoły dla Elity"

Razem z mężem zdecydowała się na wyjazd z Polski do Hiszpanii, gdzie obecnie żyją.

Więcej o: