Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Figura zdradziła, co sądzi o operacjach plastycznych. Podała też kilka ciekawostek na temat swoich metamorfoz.

Beata Kozidrak ostatnio powiedziała, że nie ma zamiaru się "starzeć z godnością". Ona z godnością ma zamiar wydawać pieniądze. O zdanie na temat tych słów piosenkarki reporter Plotka zapytał Katarzynę Figurę.

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy"

Co Katarzyna Figura myśli o medycynie estetycznej?

Katarzyna Figura pojawiła się ostatnio na imprezie organizowanej przez platformę Viaplay. Na czerwonym dywanie zachwyciła swoją stylizacją. Odpowiedziała też na kilka pytań Plotka.

Zapytana, co sądzi o chirurgii plastycznej, Katarzyna Figura podkreśliła, że jest aktorką. Dla niej ważna jest mimika i z tego powodu nie może ingerować za pośrednictwem chirurga w swój wygląd.

Ja przede wszystkim jestem aktorką, więc tutaj musi być zachowana mimika. Ale pewnie są pewne metody, które mogą pomóc, że tak powiem w samopoczuciu, w wyglądzie. Ja tego wyglądu nie mogę zmienić w sposób radykalny na pewno. Nie chciałabym.

Aktorka podkreśliła też, że nie czuje potrzeby takich zmian. W swojej pracy przechodzi setki metamorfoz do ról filmowych i teatralnych. To jej w zupełności wystarcza i w tym się spełnia.

W moim życiu jest tak, że ja nie potrzebuję jakichś metamorfoz jako kobieta. Ja przede wszystkim jestem aktorką, więc to wszystko, co jest potrzebne do roli, jest ważne. W ten sposób się zmieniam.

Katarzyna Figura chętnie też zdradziła, kto zajmuje się jej włosami. Okazuje się, że jest to znana stylistka Jaga Hupało. Aktorka opowiedziała, że do jednego z filmów profesjonalistka przefarbowała gwiazdę na siwo, co nie należy do łatwych zadań.

Od lat moimi włosami zajmuje się Jaga Hupało. (...) Do filmu "Chrzciny" w reżyserii Jakuba Skoczenia, gdzie grałam kobietę z gór, starszą od siebie i miałam siwe włosy. Nawet w tym względzie Jaga pomogła dokonać zmiany. A to jest bardzo trudne uzyskać siwe włosy, ale rzeczywiście Jaga do tego doprowadziła i później charakteryzatorka kontynuowała jej pracę. Świetnie to wygląda na ekranie.

Katarzyna Figura opowiedział też o innych swoich metamorfozach. Na przykład o ogolonej głowie do filmu "Summer Love" Piotra Uklańskiego.

To, jak wyglądam, zawsze jest podyktowane wymogami postaci i to jest to, co mnie interesuje.

W której roli Katarzyna Figura i jej metamorfoza zrobiły na Was największe wrażenie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.