Joanna Opozda i Antek Królikowski będą mieć niesamowite zdjęcia ślubne. Goście jeszcze przed parą młodą pochwalili się kadrami

Joanna Opozda i Antek Królikowski 7 sierpnia w warszawskim kościele św. Wojciecha powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Wesele para zaplanowała w Zdunowie. Tam też zrobiono sesję ślubną.

Na ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego pojawiło się wiele gwiazd. Są aktorzy i aktorki, z którymi zarówno panna młoda, jak i pan młody grali w filmach i serialach, są też bliscy pary. Po ceremonii wszyscy udali się do Zdunowa, gdzie odbywa się przyjęcie weselne.

Zobacz wideo Joanna Opozda o konflikcie z Julią Wieniawą. Szczere i mocne słowa!

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiOpozda i Królikowski już po ślubie. Po złożeniu przysięgi na twarzy aktorki pojawił się uśmiech

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego - bajeczna sesja ślubna

Dzień ślubu to jeden z ważniejszych dni w życiu wielu par. Zatem należy go odpowiednio udokumentować. Poza relacjami prawie wszyscy decydują się wykonać artystyczną sesję fotograficzną. Również Joanna Opozda i Antek Królikowski zrobili sobie tego typu pamiątkę. W otoczeniu pałacu w Zdunowie para pozowała z białym koniem. Prezentowali się pięknie w promieniach słońca.

Ich sesja tak zachwyciła zebranych na przyjęciu gości, że niektórzy z nich podpatrywali pracę fotografa i pstrykali zdjęcia swoimi telefonami. Niektóre z nich trafiły już do sieci.

Kilka fotografii z sesji udostępniła Marina, najlepsza przyjaciółka panny młodej. Nie od dziś wiadomo, że Marina Łuczenko-Szczęsna przyjaźni się z Joanną Opozdą. Dlatego była jedną z gwiazd wyczekiwanych przez paparazzi pod warszawskim kościołem. Marina nie rozstawała się ze swoim telefonem. Na pewno uwieczniła wiele scen ze ślubu przyjaciółki. Nie tylko ślubną sesję.

Również aktor Patryk Pniewski podzielił się kadrami ze Zdunowa. Patryk też dobrze zna się z Joanną. Razem z nią grał w serialu "Pierwsza miłość". Teraz oboje występują w produkcji TVP 2 "Barwy szczęścia". Przyjaciele spędzali też razem wakacje. Teraz aktor zamieścił w swoich mediach społecznościowych kilka zdjęć przyjaciółki z jej nowo poślubionym mężem, Antkiem Królikowskim.

A wam, jak podoba się romantyczna sesja ślubna nowożeńców? Zobaczycie ją w naszej poniższej galerii.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaOstrowska-Królikowska na ślubie syna. Aktorka postawiła na zaskakujące dodatki

Więcej o: