Antek Królikowski i Joanna Opozda wybrali nietypowy samochód, który przywiózł ich do ślubu. Zawrotna cena!

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego za nami. Niemal każdy szczegół tego wydarzenia jest szeroko komentowany. My przyjrzeliśmy się samochodowi, którym para młoda przyjechała do kościoła.

Antek Królikowski i Joanna Opozda zostali małżeństwem. O ich ślubie mówiło się od tygodni, a w dniu, w którym się pobrali, czyli 7 sierpnia, pod kościołem nie zabrakło paparazzi. Na zdjęciach można zobaczyć, jakim samochodem para przyjechała na ceremonię. Wybór dość zaskakujący, a auto do tanich nie należy. Para postawiła na włoską markę. 

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiŚlub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Ujawniono datę ślubu i koszt wesela

Zobacz wideo Joanna Opozda o konflikcie z Julią Wieniawą. Szczere i mocne słowa!

Antek Królikowski i Joanna Opozda przyjechali na ślub drogim samochodem

Ślub pary odbył się w miejscu, o którym mówiło się już od jakiegoś czasu. Joanna Opozda i Antek Królikowski sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. To właśnie tam zostały wykonane ich pierwsze zdjęcia w weselnych strojach.

Na zdjęciach paparazzi widać też dokładnie auto, które przywiozło nowożeńców na miejsce. Samochód, którym na ślub przyjechała Joanna Opozda i Antek Królikowski, to prawdopodobnie lamborghini urus. Trzeba przyznać, że terenowy samochód włoskiej marki jest nieco zaskakującym wyborem. Zwykle nowożeńcy decydują się na białe samochody albo auta w stylu retro. W tym przypadku jest jednak inaczej.

Jak można się domyślać, auto jest luksusowe i nie należy do tanich. Z informacji dostępnych w sieci wynika, ceny zaczynają się od 1 250 000 złotych, a kończą na 2 400 000 zł w limitowanych edycjach, tworzonych na specjalne zamówienie. Cena jest zawrotna, ale zapewne każda para młoda chce, aby dzień ślubu był wyjątkowy, więc pozwala sobie na spełnianie zachcianek. Wcale nie oznacza to, że Antek i Joanna kupili taki samochód, bo być może wypożyczyli go na tę specjalną okazję.

Podoba wam się ten samochód? Możecie go zobaczyć poniżej.

Kasia i Ryszard z 'Klanu', czyli Piotr Cyrwus i Julia KrólikowskaPamiętacie Kasię z "Klanu"? Dziś ma 22 lata i wybrała trudny zawód

Więcej o: