Opozda i Królikowski już po ślubie. Po złożeniu przysięgi na twarzy aktorki pojawił się uśmiech, a ona udzieliła się w sieci

Joanna Opozda i Antek Królikowski sformalizowali swój związek. Teraz czas na świętowanie, z czego aktorka jest najwidoczniej zadowolona. Na jej twarzy w końcu pojawił się uśmiech!

Od tygodni mówiło się o nadchodzącym ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. W mediach wciąż pojawiały się kolejne szczegóły ślubu, a także wesela. Ceremonia zaślubin, podczas której para złożyła sobie przysięgę, już za nimi. Najwidoczniej stres już minął, a na twarzy aktorki pojawił się uśmiech, którego brakowało, kiedy pojawiła się pod kościołem. 

Marina Łuczenko-SzczęsnaMarina na ślubie Opozdy i Królikowskiego. Wybrała niebieską sukienkę i torebkę, którą pokochała Meghan

Zobacz wideo Antek Królikowski komentuje medialne sprzeczki Wieniawy i Opozdy. Asia płakała?

Opozda i Królikowski już po ślubie. Po złożeniu przysięgi na twarzy aktorki pojawił się uśmiech

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, zgodnie z doniesieniami, odbył się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Po ceremonii para młoda i zaproszeni goście mogą bawić się i świętować na weselu. Jak udało nam się dowiedzieć, przyjęcie weselne odbywa się w pałacu poza stolicą.

Przyjęcie weselne odbędzie się w pałacu w Zdunowie. Wybór nie dziwi, bowiem to bardzo popularne miejsce wśród celebrytów. W 2018 roku chociażby zdecydowali się na jego wynajem Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - zdradził nasz informator.

Joanna Opozda stresowała się ślubem? Być może. Na pierwszych zdjęciach spod kościoła nie wyglądała na zadowoloną. Wszystko zmieniło się, kiedy już oficjalnie została żoną. Na kolejnych fotografiach pary młodej widać, jak aktorka uśmiecha się od ucha do ucha. Być może już emocje nieco opadły i dlatego się rozpromieniła. Joanna Opozda, zapewne w drodze na wesele, pokusiła się także o udzielenie się w mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieściła pierwszą fotografię z mężem.

Młodej parze oczywiście gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

 

Joanna Opozda, Antoni KrólikowskiJoanna Opozda po raz pierwszy pokazała pierścionek zaręczynowy. Ale brylant!

Więcej o: