Fryderyki 2021. Gromee zdradził, z kim zagra przebój Krzysztofa Krawczyka. To znana piosenkarka

Na gali rozdania Fryderyków wybrzmią utwory Krzysztofa Krawczyka. W ten sposób branża muzyczna planuje uczcić pamięć po zmarłym artyście.

Szczegóły dotyczące upamiętnienia Krzysztofa Krawczyka podczas tegorocznych Fryderyków zdradził Andrzej "Gromee" Gromala. Znany DJ wystąpi w towarzystwie popularnej wokalistki.

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Radosław MajdanRadosław Majdan pokazał pokój Henia. Fani zachwyceni wystrojem

Fryderyki 2021. Tak branża uczci pamięć o Krzysztofie Krawczyku

Gromee pojawi się na scenie z Anią Dąbrowską. Artyści zaprezentują własną wersję utworu Krzysztofa Krawczyka "To, co w życiu ważne", którego autorką tekstu jest właśnie Dąbrowska. Poza nimi, piosenki artysty mają także wykonać Natalia Przybysz i Skubas oraz Kasia Lins i Vito Bambino.

W twórczości Krzysztofa Krawczyka bardzo cenię różnorodność oraz odwagę muzyczną. Krzysztof Krawczyk to przede wszystkim wspaniały charakterystyczny głos i charyzmatyczna osobowość, której teraz bardzo mi brakuje na polskiej scenie muzycznej. Miałem okazję spotkać Krzysztofa Krawczyka, nasze drogi przecięły się przy okazji koncertów, występowaliśmy na jednej scenie. Do tej chwili pamiętam i słyszę w głowie tłum młodych ludzi śpiewający jego utwory - powiedział Gromee w rozmowie z "Faktem".

Krzysztof Krawczyk zmarł nagle w wielkanocny poniedziałek 5 kwietnia. Miał 74 lata. Do hitów artysty należą, chociażby takie tytuły, jak: "Znamy się tylko z widzenia", "Przyjedź mamo na przysięgę", "Parostatek", "Rysunek na szkle" czy "Jak minął dzień".

Fryderyki 2021. Gdzie oglądać?

Gala rozdania Fryderyków odbędzie się w czwartek 5 sierpnia w szczecińskiej Netto Arenie. Podczas wydarzenia zaprezentują się m.in. sanahNatalia Nykiel, Mela Koteluk i Kayah.

Sandra Kubicka o byłej partnerce Barona. 'Tam są niezałatane blizny'Sandra Kubicka ma nowego chłopaka! Ale jej się trafiło [PLOTEK EXCLUSIVE]

Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć także w telewizji TVN oraz online za pośrednictwem platformy Player i na portalu Onet. O najważniejszych momentach gali napiszemy również na Plotek.pl.

Więcej o: