Radosław Majdan pokazał pokój Henia. Fani zachwyceni wystrojem. "Pierwszy normalny dom celebryty"

Radosław Majdan pokazał na Instagramie zdjęcie z Heniem. Przy okazji zaprezentowała pokój syna. Co się w nim znalazło?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek pobrali się 10 września 2016 roku w Konstancinie pod Warszawą. Para przez długi czas starała się o dziecko, ale w końcu udało się spełnić to marzenie. Radosław na w połowie grudnia 2019, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformował fanów, że Małgorzata jest w ciąży. 10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł Henryk. Rodzice nie posiadali się ze szczęścia. Od tamtego czasu dzielą się z fanami ważnymi wydarzeniami z życia syna.

Domówka u Dowborów: gośćmi Małgorzata i Radosław Majdanowie. Na zdjęciu Joanna Kroniewska i Maciej DowborMajdanowie u Dowborów. Byłoby miło, gdyby nie nieśmieszne żarty

Zobacz wideo

Radosław Majdan pokazał pokój Henryka

Radosław Majdan tak jak jego żona Małgorzata Rozenek, aktywnie działa w social mediach. Teraz piłkarz pokazał urocze zdjęcie z synkiem. Na fotografii mały Henio ubrany jest w koszulkę z nadrukiem na plecach "Majdan Jr". Napis po przetłumaczeniu z języka angielskiego ma oznaczać "Mały Majdan". Radek opatrzył zdjęcie krótkim opisem.

Do zabawy Majdan Jr energię ma niespożytą, ale zainteresowania podobne do taty. #dzidziuśmajdana.
 

DodaDoda o teledysku, który nagrała z Majdanem. "Mówili, że mamy się nie ograniczać"

Jednak uwagę obserwatorów przykuło widoczne za Radkiem i Henrykiem wnętrze pokoju chłopca. Na drugim planie widać kolorowe książki, pluszowego misia i wielobarwne samochody. Wnętrze urządzone jest w odcieniach beżu, bieli i szarości. 

Pierwszy normalny dom celebryty i pokój dla małego dziecka. A nie modne drewniane bez koloru zabawki, czy inne blogerskie rzeczy. Pokazana rzeczywistość normalnej rodziny.
Z ogromna przyjemnością ogląda się takiego tatę panie Radku jak pan, którego dosłownie wszystko tak bardzo cieszy u dziecka. Synuś cudny. Bardzo radosny i bardzo podobny do taty.
Widać, że uwielbia tatę i że spędza z nim sporo czasu. Super.

A Wam? Jak podoba się pokój Henryka?

Więcej o: