Meghan Markle nagrywa w okazałym salonie w klasycznym stylu. Nagle w tle pojawia się clown? A nie, to przecież Harry

Meghan Markle oświadczyła, że startuje właśnie z nową inicjatywą. O jej założeniach opowiedziała w najnowszym filmie opublikowanym na stronie fundacji, którą prowadzi z Harrym.

Meghan Markle właśnie skończyła 40. lat. Z tej okazji aktorka ogłosiła, że zaangażowała się w nową inicjatywę. O projekcie poinformowała na stronie fundacji Archewell, należącej do niej i Harry'ego. 

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Meghan Markle weźmie udział w nowej inicjatywie. Na czym będzie polegała? 

Na stronie Archewell Meghan opublikowała nagranie, w którym wystąpiła wraz z przyjaciółką Melissą McCarthy. Aktorka wyjaśniła, że założeniem projektu "40x40" jest wspieranie kobiet, które straciły pracę na skutek pandemii COVID-19 i zachęcanie ich do podjęcia nowego zatrudnienia. Do programu Meghan Markle dołączy 40 osób, których zadaniem będzie poświęcenie 40 minut na bycie mentorką dla innej kobiety ze swojej społeczności.

Wierzę, że mentoring jest jednym ze sposobów, aby pomóc kobietom odzyskać pewność siebie i odbudować ich siłę ekonomiczną... poprosiłam 40 moich przyjaciół, aktywistów, sportowców, artystów i światowych liderów o pomoc... mam nadzieję, że każda z tych osób pomoże komuś rozwijać życie zawodowe na jej własnych warunkach i mam nadzieję, że zainspirują również niezliczoną liczbę innych do poświęcenia 40 minut swojego czasu - napisała Meghan Markle w oświadczeniu.
 

Na filmie nagranym przez Meghan zobaczyć można - oprócz jej rozmowy z przyjaciółką - również okazały salon. Wnętrze, w którym dominuje klasyczny wystrój utrzymano w jasnej kolorystyce. Elementy w beżowych odcieniach doskonale zgrywają się z drewnianą podłogą. W tle nagrania przez kilka sekund zauważyć możemy także księcia Harry'ego, który na chwilę stanął za oknem salonu i zaczął... żonglować piłeczkami. Cała sytuacja bardzo rozbawiła Melissę McCarthy, która nie mogła powstrzymać śmiechu. 

W inicjatywę Meghan Markle zaangażowały się już takie gwiazdy show-biznesu jak Adele, Amanda Gorman, Amanda Nguyen czy Deepak Chopra.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.