Doda w niecodziennej fryzurze. To uczesanie charakterystycznej dla innej polskiej piosenkarki

Doda swój wyjazd na grecką wyspę Mykonos relacjonuje na Instagramie. Teraz pokazała zdjęcie w nietypowej fryzurze.

Doda postanowiła skorzystać z faktu, że obostrzenia związane z pandemią koronawirusa są stopniowo znoszone i od kilku dni wypoczywa w Grecji. Wokalistka wybrała popularną ostatnio wśród gwiazd wyspę Mykonos. W tym sezonie odwidzieli ją między innymi: Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, Łukasz Jemioł,Marina i Wojtek Szczęsny. Dorota co chwilę wrzuca na Instagram zdjęcia w bikini. Na niektórych leży, na innych tańczy, na kolejnych kąpie się w basenie. Tym razem zwróciła uwagę fanów, publikując zdjęcie we fryzurze, z której słynie inna polska piosenkarka.

Katarzyna Figura, Doda, Maria SadowskaFigura walczyła o rolę w "Dziewczynach z Dubaju". Słowa Sadowskiej mogły ją zaboleć

Zobacz wideo

Doda pozuje do zdjęcia w nietypowej fryzurze

Doda korzysta z uroków greckiej wyspy Mykonos, a swoją podróż relacjonuje na Instagramie. Teraz pokazała zdjęcie, na którym siedzi przy stole w samym bikini. Opalona śródziemnomorskim słońcem gwiazda ma na sobie daszek przeciwsłoneczny. Znad nakrycia głowy wystają włosy związane w dwie kitki, które spięte w specyficzny sposób tworzą rogi. Jakiś czas temu, dokładnie taka fryzura stała się znakiem rozpoznawczym innej polskiej piosenkarki - Sarsy. Wokalistki znanej między innymi z przeboju "Naucz mnie". Doda opatrzyła zdjęcie opisem, który po przetłumaczeniu z języka angielskiego zachęca do dbania o siebie.

Większość swojego życia spędzasz właśnie w swojej głowie... Postaraj się, aby była ona fajnym miejscem. 
 

Doda, Radosław Majdan, NergalDoda nie chce mieć chłopaka z show-biznesu. Uderza w byłych

Zachwyceni fani od razu zarzucili piosenkarkę komplementami.

Ale super fryzura!
Rogi ci wyrosły!
Sarsa!
Uroczo z tymi koczkami - komentują internauci.

A jak wam podoba się Doda w takim wydaniu?

Więcej o: