"Hotel Paradise". Relacja Basi i Krzysztofa wisi na włosku? Fani się martwią, a uczestniczka odpowiada

"Hotel Paradise". Dotychczas fanom wydawało się, że Basia i Krzysztof tworzą idealną parę. Sami zainteresowani nigdy nie zaprzeczali, że w ich związku zdarzają się także te gorsze chwile. Dlatego internauci zaniepokoili się, gdy na Instagramie Basi przestał pojawiać się jej ukochany z programu.

O tym, że są w związku, Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" poinformowali niedługo po zakończeniu programu. Choć fani kompletnie inaczej zapamiętali ich relację, szybko zaakceptowali ten fakt, przyznając, że ta dwójka bardzo do siebie pasuje. Później na Instagramie Basi i Krzyśka coraz częściej zaczęły pojawiać się ich wspólne zdjęcia i nagrania, świadczące o tym, że para ma się bardzo dobrze. Dlatego, gdy tylko uczestnik przestał pojawiać się na profilu Basi, internauci zaniepokoili się, że ci mogli się rozstać. Mając na uwadze te podejrzenia, uczestniczka odniosła się do nich na InstaStories. 

Natalia, Oliwia i Krystian z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Natalia poznała dziewczynę Krystiana. "Jest szczęśliwy"

Zobacz wideo Natalia z "Hotelu Paradise" oceniła nową dziewczynę Krystiana. Polubiły się?

"Hotel Paradise". Relacja Basi i Krzystofa wisi na włosku? Fani się martwią, a uczestniczka odpowiada

Jeden z internautów zapytał uczestniczkę wprost, czy ona i Krzysztof wciąż ze sobą mieszkają. Basia zamieściła ich wspólną fotografię i stanowczo dała do zrozumienia, że nieobecność jej partnera wynika tylko z konieczności wywiązania się ze swoich obowiązków. 

Mieszkamy. Musiał po prostu wyjechać, bo ma swoje rzeczy do zrobienia.

Mimo to kolejny z fanów zapytał natomiast, czy Basia i Krzysztof, aby na pewno są razem. Tego również uczestniczka nie zamierzała przemilczeć. 

My się nie rozstaliśmy. Nie każdy spędza 24/7 ze swoją drugą połówką, a już zwłaszcza wtedy, gdy są obowiązki - przyznała.

Kara z 'Hotel Paradise'Kara z "Hotelu Paradise" radzi, jak dopasować się do oczekiwań partnera

Basia udostępniła także na swoim profilu nagranie Krzysztofa, na którym ten wypowiedział się na temat zazdrościć w związku. Zarówno on, jak i jego partnerka zgodnie przyznają, że mają do siebie pełne zaufanie. 

Więcej o: