Żona Macieja Stuhra na fotce z czasów, kiedy spodziewała się dziecka. "Ciąża nie jest dla mnie stanem błogosławionym"

Katarzyna Błażejewska, druga żona Macieja Stuhra, podzieliła się refleksją na temat ciąży. Doświadczenia sprzed kilku lat sprawiły, że nie zamierza mydlić nikomu oczu tym, że jest to "stan błogosławiony". Przynajmniej dla niej nie był.

Katarzyna Błażejewska i Maciej Stuhr są małżeństwem od 2015 roku. Żona aktora jest dietetyczką kliniczną i mocno poświęca się rozwijaniu kariery oraz rodzinie. Para doczekała się syna Tadka oraz ma dzieci z poprzednich związków. Teraz Błażejewska podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami na temat ciąży.

Zobacz wideo Maciej Stuhr komentuje zamieszanie wokół łódzkiej filmówki: Mnie nie spotkało w szkole nic złego, ale byłem na innej pozycji

Żona Macieja Stuhra pokazała rodzinne zdjęcie i wspomniała ciążę. Było ciężko

Katarzyna Błażejewska opublikowała na Instagramie kilka zdjęć. Jedno z nich pochodzi z sesji zdjęciowej, która powstała przy okazji pracy nad ebookiem na temat żywienia w czasie ciąży, natomiast drugie to rodzinna fotografia sprzed kilku lat, gdy była w zaawansowanej ciąży. To skłoniło ją do refleksji na ten temat.

Pięć lat temu "pękałam" w szwach, w związku ze zbliżającym się terminem porodu Tadka. Kocham moich synów nad życie, nie wyobrażam sobie świata bez nich, ale ciąża nie jest dla mnie "stanem błogosławionym". Strach o to, co dzieje się we mnie, bezradność. Plus wszelkie niedogodności, i to jakieś koszmarne wspomnienie! Dobrze, że ten czas już za mną i dieta kobiet w ciąży to temat zajmujący mnie wyłącznie teoretycznie - napisała żona Macieja Stuhra.
 

Szczery wpis o ciąży spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów. Ich doświadczenia są również zupełnie różne.

Uwielbiałam być w ciąży. Bardzo dobrze się czułam i chyba hormony mnie tak kołysały, że mam same dobre wspomnienia.
Jestem obecnie w 13. tygodniu i już mam dosyć - piszą internautki.

Złe wspomnienia z czasu ciąży są czymś zupełnie normalnym. Dobrze, że Katarzyna Błażejewska mówi o tym głośno. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.