Księżna Kate uwielbia barwne stylizacje, ale z jednym ma problem. W tym kolorze raczej jej nie zobaczycie. Unika go jak ognia

Księżna Kate słynie ze swojego świetnego gustu. Zawsze wybiera kreacje adekwatne do okazji. Ma jednak problem z pewnym kolorem. Nie czuje się w nim dobrze i unika go jak ognia.

Stylizacje księżnej Kate są analizowane pod każdym kątem. Rzadko kiedy można zarzucić jej nie do końca trafiony ubiór, nie mówiąc o zupełnie nieadekwatnym do okazji. Ma jednak kolor, którego wyjątkowo unika.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate nie lubi koloru pomarańczowego 

Księżna Kate idealnie wpasowuje się w oczekiwania - ubiera się odpowiednio do okazji. Nie boi się kolorów, różnorodnych fasonów i połączeń. Wszystko oczywiście z uwzględnieniem wszelkich zasad obowiązujących na dworze. To prawdziwa perfekcjonistka. Jej stylizacje są zresztą doceniane przez fanów na całym świecie. Gdy Kate zakłada buty czy sukienkę z sieciówki, one szybko znikają z półek sklepowych. Ufa swoim stylistom, którzy zapewne pomagają jej przed każdym wyjściem, jednak ma obiekcje co do jednego koloru. Bardzo rzadko decyduje się na założenie elementu garderoby w odcieniu pomarańczy. 

Nie ma jednak żadnej tradycji, która wskazuje, że pomarańczowy jest niedostępny dla rodziny królewskiej. Według The Express, w środowisku znanych fashionistek powszechnie wiadomo, że po prostu nie wygląda dobrze na zdjęciach. Czy to właśnie ten argument wpływa na niechęć Kate do tego koloru? Dena Przbyla, psycholożka i autorka specjalizująca się w Technikach Emocjonalnej Wolności, zwraca uwagę, że pomarańczowy ma kilka negatywnych konotacji.

Wśród negatywnych cech tego koloru są duma i powierzchowność. To po prostu nie świadczy dobrze o osobie, która go nosi - twierdzi psycholożka w rozmowie z portalem Express.

Pamiętacie jakieś stylizacje księżnej w tym kolorze?

Zobacz też: Ekspertki analizują zachowanie księcia Williama i księżnej Kate. Ich gesty wiele mówią o tym, jakimi są rodzicami. "Priorytety"

Więcej o: