Doda nie chce mieć chłopaka z show-biznesu. Uderza w byłych, których promowała. "Kim do ku**y nędzy Nergal był wcześniej?"

Doda niedawno urządziła na Instagramie transmisję, w której poruszyła temat swoich związków. Artystka podkreśliła, że nie chce mieć chłopaka z show-biznesu, bo już wypromowała za dużo partnerów. Mocno oberwało się Majdanowi i Nergalowi.

Doda dwa miesiące temu poinformowała fanów, że jej małżeństwo z Emilem Stępniem się zakończyło. Piosenkarka zapowiedziała, że nie będzie komentować szczegółów rozstania z producentem filmowym, jednak nie omieszkała już wspomnieć o byłych partnerach. Radosław Majdan i Nergal nie będą zadowoleni z wypowiedzi piosenkarki.

Zobacz wideo Doda została zapytana o to, czy jest w związku

Doda nie chce mieć chłopaka z show-biznesu. Uderza w byłych, których promowała

Doda na najnowszym livie poruszyła temat związków. Zdradziła, co jest dla niej ważne u mężczyzny. Idealny facet Rabczewskiej powinien kochać zwierzęta, uprawiać sport, mieć piękne zęby i stronić od używek. Co więcej, piosenkarka zaznaczyła, że nie chce związać się z nikim z show-biznesu. Wyjątkiem byłby jednak jeden fakt.

Jeżeli miałabym być z kimś z show-biznesu to nie chciałabym żeby w tej drabinie popularności była niżej niż ja. Chcę do kogoś aspirować, żeby ta osoba była dla mnie inspirująca. Chcę, żeby była ode mnie lepsza i ciągnęła mnie do góry, chcę się uczyć od niej. Już tyle razy byłam wykorzystana i tyle razy byłam użyta jako trampolina do kariery, że naprawdę przeanalizujcie to, wtedy mnie zrozumiecie - tłumaczyła Doda.

Związki Dody z Radosławem Majdanem czy z Nergalem były szeroko komentowane w mediach, a sami zainteresowani chętnie dzielili się swoim szczęściem z publicznością. Nieco mniej przyjemnie się zrobiło, gdy miłość się skończyła. Rabczewska opłakiwała smutki po rozstaniu, a jej byli partnerzy otrzymywali intratne propozycje. Majdan zatańczył w "Tańcu z Gwiazdami", a Nergal został jurorem w pierwszej edycji "The Voice of Poland". Doda nie ukrywa swojej złości.

Radek poszedł do „Tańca z gwiazdami" od razu, jak się rozstaliśmy, Nergal „The Voice", ku**a Nergal siedział w „The Voice"? Czy ktokolwiek mnie w ogóle słyszy w tym momencie, po rozstaniu z Dodą? Kim on do ku**y nędzy był wcześniej? Ja tam powinnam siedzieć, nie on. Błażej... Szacunek, bo odmówił. Kiedy się rozstaliśmy, otrzymał propozycję siedzenia w jury tanecznego programu, a odmówił tylko, dlatego że wiedział, jak strasznie przeżyłam opcję wcześniejszą z Adamem - dodaje piosenkarka.

Myślicie, że Emil Stępień po rozwodzie z Dodą również może liczyć na ciekawe propozycje?

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Piaseczny pokazał swój muzyczny debiut. Posłuchajcie 11-letniego "Piaska", który śpiewa o smoku wawelskim

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.