"40 kontra 20". Kinga zaskoczyła Roberta Kochanka intymnym wyznaniem. Koleżanki w szoku. "To jest żenada"

Program "40 kontra 20" nabiera tempa. Uwagę Roberta Kochanka ostatnio koncentruje na sobie Kinga, która postanowiła uwieść mężczyznę.

25-letnia Kinga jest jedną z faworytek w walce o serce Roberta Kochanka, którego widzowie znają dobrze z programu "Taniec z Gwiazdami". 43-latek ma nie lada problem, bo jego adoratorka wytacza coraz to cięższe działa. Czy w końcu zdobędzie serce bohatera "40 kontra 20"?

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek w szczerzej rozmowie z Kingą

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio w rodzinnej sesji zdjęciowej. Show skradła mała Nel

"40 kontra 20". Kinga zaskoczyła Roberta Kochanka intymnym wyznaniem

Ostatnio podczas chwili spędzanej nad basenem tylko we dwoje Kinga zwróciła się do Roberta Kochanka z nietypowym wyznaniem. Najpierw prawiła mu komplementy na temat tego, jaki jest opiekuńczy, wrażliwy i odpowiedzialny, a następnie wypaliła:

Wydaje mi się, że lubisz seks, tak samo jak ja. Wnioskuję to po tym, jak czasami na mnie patrzysz - wyznała.

Zanim Kochanek zdążył zareagować na jej słowa, Kinga postanowiła się przytulić i wskoczyła mu na kolana. Zbliżenie obserwowały inne uczestniczki, które dorzuciły swoje trzy grosze.

Chwyta się brzytwy, próbuje już wszystkich możliwych ruchów.
Ale ostra jest, jednak kobieta z jajami.
 To jest żenada - komentowały.

Najwięcej uwag do zachowania 25-latki miały starsze koleżanki z willi. Tym bardziej że wcześniej jedna z nich tłumaczyła Kindze, jakie mogą być intencje mężczyzny.

Ja bym tak nigdy nie zrobiła. Zachowałabym się tak, gdybym wiedziała, że to mój facet, a nie tak, że walczę za wszelką cenę, żeby on był, został - podsumowała Beata.

Dagmara Kaźmierska, Małgorzata RozenekKaźmierska komentuje zdjęcie syna Majdana. Rozenek odpowiedziała

Przypomnijmy, że w randkowym show "40 kontra 20" dwóch mężczyzn - starszy i młodszy - rywalizuje ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet w różnych grupach wiekowych. Myślicie, że ktoś z nich znajdzie miłość?

Więcej o: