Andrzej Piaseczny pokazał swój muzyczny debiut. Posłuchajcie 11-letniego "Piaska", który śpiewa o smoku wawelskim

Andrzej Piaseczny w niedawnym wywiadzie obiecał, że opublikuje nagranie ze swojego debiutu. Słowa dotrzymał. "To była jakaś szósta klasa podstawówki."

Andrzej Piaseczny niedawno udzielił obszernego wywiadu dla "Dużego Formatu". W rozmowie po raz kolejny opowiedział o swoim coming-oucie, zdradził też kulisy odejścia z TVP. Obiecał również, że jeżeli wywiad ukaże się, opublikuje w sieci nagranie sprzed kilkudziesięciu lat, będące jego scenicznym debiutem.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny ma chłopaka? „Nie chcę niczego ukrywać"

Andrzej Piaseczny opublikował nagranie sprzed lat

Jak powiedział, tak zrobił. Na Instagramie właśnie pojawił się filmik Andrzeja Piasecznego, na którym artysta odsłuchuje nagranie z debiutu w Zielonej Górze. Wysokim, chłopięcym głosem jedenastoletni Piasek wykonuje piosenkę o Smoku Wawelskim.

 
Panie, panowie, słowo się rzekło, a więc trzeba go dotrzymać. To będzie niespodzianka dla wszystkich, którzy uważnie przeczytali ostatni wywiad w "Dużym Formacie". Tam podczas rozmowy powiedziałem, że prawdopodobnie kiedyś światło ujrzy mój debiut solowy, a skoro tak, to proszę posłuchać. Andrzej Piaseczny w wieku lat mniej więcej 11.

Andrzej Piaseczny śpiewał od dziecka

Piaseczny, jako dziecko, należał do wokalnego zespołu dziecięcego "Cavatina". Przy okazji wspominania minionych czasów pozdrowił koleżanki i kolegów oraz twórcę muzycznej grupy. Jak wyznał w poście, piosenka o Smoku Wawelskim była jego jedyną solówką w zespole.

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości to była moja jedyna solówka w "Cavatinie", no ale za to zapamiętana do końca już chyba życia… Mam nadzieję, że uśmiechnęliście się pięknie.

Czy występ nastoletniego Andrzeja Piasecznego wywołał na waszych twarzach zamierzony uśmiech?

Więcej o: