Andrzej Piaseczny powiedział mamie o partnerze. Jej reakcja? Wspomnienie do tej pory wzrusza wokalistę

Andrzej Piaseczny niedawno wyjawił, że jest gejem i ma partnera. Teraz opowiedział, jak mama traktuje jego związek.

Andrzej Piaseczny jest ostatnio w centrum uwagi. Niedawno dokonał coming outu i zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojej orientacji. Niewiele mówi jednak o swoim partnerze. Wyznał jednak, jak traktuje go jego matka.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny ma chłopaka? „Nie chcę niczego ukrywać"

Margot RobbieMargot Robbie na premierze w dziwnym kaftanie. Niby od Chanel

Andrzej Piaseczny powiedział mamie o partnerze

Andrzej Piaseczny powiedział ostatnio, że o jego orientacji seksualnej rodzice dowiedzieli się przypadkowo. Artysta długo zwlekał z wyjawieniem im, że jest gejem, ponieważ obawiał się ich reakcji.

Nie mówiłem im wcześniej, bo czułem, że to będzie dla nich zawód – że będą się bać, że będę nieszczęśliwy, że będą rozczarowani, że nie dam im wnuków. Wiesz, moja mama ma w tej chwili 83 lata, była wychowywana w świecie, w którym nie mówiło się o nas inaczej jak o "zboczeńcach". Tata od dawna nie żyje. Moi rodzice byli – i mama nadal jest – kochani i mądrzy. To ja byłem wtedy niemądry, nie byłem w stanie z nimi o tym porozmawiać - powiedział Andrzej Piaseczny w rozmowie z magazynem "Replika".

Artysta nie chciał rozmawiać z rodzicami na ten temat. Jednak oni zaakceptowali sytuację.

Powiedziałem im: koniec dyskusji, nie rozmawiamy o tym. Zaakceptowali to - pewnie nie bez goryczy.

Mama Andrzeja Piasecznego, Alicja, z którą artysta jest mocno związany, zawsze go wspierała. Kiedy dowiedziała się, że wokalista jest w związku, zrobiła miłą niespodziankę Piaskowi i jego partnerowi.

Mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było... Ach, widzisz, od razu się wzruszam - ujawnił Piasek podczas wywiadu.

Książę George po urodzinach zerwie z królewską tradycjąKsiążę George co roku otrzymuje na urodziny nietypowe prezenty

Alicja Piaseczna, mama wokalisty, jest emerytowaną nauczycielką. Widzowie pamiętają ją z show TVN "Starsza pani musi fiknąć", gdzie wystąpiła u boku syna. Podczas programu razem odbyli fascynującą podróż do dalekiej Namibii. Już wtedy pani Alicja wyjawiła, że wokalista "jest jej ulubionym synkiem".

Więcej o: