Katarzyna Figura na ściance. Już wybór czarnej halki zaskakuje, ale te buty? Zdecydowanie nie na tę porę roku

Katarzyna Figura wtorkowy wieczór spędziła na czerwonym dywanie. Aktorka na tę okazję wybrała bardzo kobiecą stylizację. Zobaczcie sami.

3 sierpnia odbył się event organizowany przez platformę Viaplay. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd polskiego show biznesu. I tak na ściance pozwoli m.in. Olga Kalicka, Karolina Pisarek, Sandra Kubicka, Joanna Osyda, Rafał Zawierucha oraz Katarzyna Figura. Ta ostatnia zachwyciła swoją stylizacją.

Zobacz wideo Figura, Doda, Kalicka i inni na premierze "Dziewczyn z Dubaju"

Katarzyna Figura na ściance. Wybór czarnej halki zaskakuje. Butów jeszcze bardziej

Katarzyna Figura ostatnio brylowała na premierze "Dziewczyn z Dubaju". Aktorka po krótkiej przerwie pojawiła się na salonach, na evencie platformy Viaplay i skradła całą uwagę. Figura jak zwykle zdecydowała się na odważne połączenia, które ostatecznie dały bardzo kobiecy i artystyczny look. Gwiazda takich hitów, jak "Kiler", "Kariera Nikosia Dyzmy" czy "7 uczuć", tego wieczoru postawiła na czarną, satynową halkę, którą zestawiła z długą, białą koszulą. Stylizację uzupełniły czarna kopertówka i długie czarne kozaki na szpilce. Trzeba przyznać, że buty robiły wrażenie i znakomicie pasowały do całości. Przypuszczamy jednak, że ich wybór wymagał od aktorki nie lada poświęcenia - w te upały mogło być jej w nich niewygodnie i gorąco.

Katarzyna FiguraKatarzyna Figura AKPA

Artystka zdecydowała się też na delikatny makijaż i zaprezentowała się również w nowym uczesaniu. Choć pozostała wierna blondowi, to zrezygnowała z tzw. fryzury na grzybka i odsłoniła czoło. Dobry wybór?

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Figura prezentuje swój apartament w Trójmieście. Remont trwa, ale sypialnię zdobi już... oryginalna rzeźba

POLECAMY: Znamy już starszą córkę Katarzyny Figury, Koko. A co słychać u młodszej Kaszmir? Jest o wiele bardziej skryta

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.