Margot Robbie na premierze w dziwnym kaftanie. Niby od Chanel, ale raczej nie chcielibyście tego nosić

Margot Robbie jest jedną z występujących osób w filmie "The Suicide Squad". Nie mogło jej zatem zabraknąć na uroczystej premierze. Na czerwonym dywanie nie zachwycała.

W Polsce i poza jej granicami gwiazdy oraz celebryci powoli wracają na branżowe imprezy i ścianki, po tym, jak przez liczne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa takie imprezy nie były organizowane. Również w Stanach Zjednoczonych zaczęły odbywać się eventy. Niebawem w kinach pojawi się "The Suicide Squad" Jamesa Gunna, a w związku z tym zorganizowano premierę tego filmu.

Margot RobbieMargot Robbie w sukience od polskiej projektantki. Wyglądała bosko!

Zobacz wideo Co łączy Kylie Minogue, Nicole Kidman i Margot Robbie?

Margot Robbie na premierze "The Suicide Squad"

Uroczysta premiera filmu "The Suicide Squad" odbyła się w Regency Village w Los Angeles. Przez czerwony dywan przeszła plejada gwiazd. Zdaje się, że wszyscy goście byli zachwyceni wydarzeniem, a świadczyć o tym mogą ich szerokie uśmiechy, które prezentowali przed obiektywami aparatów.

Na czerwonym dywanie nie zabrakło Margot Robbie, która wciela się w jedną z bohaterek filmu Jamesa Gunna. Na tę specjalną okazję Margot Robbie wybrała modowy koszmarek w postaci białego kombinezonu z kolekcji Chanel. Niestety, znane logo nie pomogło. Góra kombinezonu była wiązana na szyi i miała kilka pasków materiału. Część środkowa krzyżowała się z przodu i przechodziła w biustonosz. Dwa kolejne paski, które tworzyły ramiączka. Pod topem aktorka miała na sobie przezroczystą białą bluzkę. Sytuacji nie uratowały również białe workowate spodnie, zwężające się ku dołowi. Do tego Margot dobrała białe sandałki z niemodnymi już okrągłymi noskami.

"The Suicide Squad" - obsada

Kto jeszcze oprócz Margot Robbie pojawi się w tej produkcji? W obsadzie znaleźli się: Idris Elba, John Cena, Michael Rooker, Joel Kinnamann, Jai Courtney, Viola Davis, Nathan Fillion, Peter Capaldi, David Dastmalchian, Flula Borg, Daniela Melchior, Mayling Ng, Alice Braga, Pete Davidson, Sean Gunn oraz Sylvester Stallone i Taika Waititi.

Leonardo DiCaprio, Brad PittLeonardo DiCaprio ZNÓW usłyszał to samo pytanie o "Titanica". Zupełnie się nie spodziewał

Więcej o: