Lara Gessler szczerze przyznała, że kupuje córce używane ubrania: Większość naszych rzeczy jest z drugiej ręki

Lara Gessler nie zamierza przepłacać na ubrankach dla dzieci, które potrafią kosztować fortunę. Nena zawsze jest stylowo ubrana, a niektóre z elementów jej garderoby można kupić niemal za bezcen.

Lara Gessler na Instagramie bardzo często organizuje Q&A, czyli pytania i odpowiedzi, dzięki czemu fani mogą lepiej ją poznać. Na InstaStories została zapytana, czy kupuje dla córki używane ubranka. Jej odpowiedź może zaskoczyć część z fanów. Córka Magdy Gessler nie ma zamiaru przepłacać, gdy wie, że Nena niektóre z rzeczy może założyć tylko kilka razy, zanim będą na nią za małe. 

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Quebonafide, Natalia SzroederQuebonafide i Szroeder na weselu Solara. Weszli na scenę i zaśpiewali wielki hit Górniak!

Lara Gessler kupuje córce ubrania z drugiej ręki 

Lara Gessler w jednym z wywiadów przyznała, że jej dzieciństwo nie było standardowe. Od kiedy była małym dzieckiem żyła w luksusach, co nie znaczy, że w dorosłym życiu trwoni pieniądze bez zastanowienia. Na InstaStories udzieliła odpowiedzi na kilka pytań od fanów. Jedna z internautek zapytała, czy zdarza się jej kupować używane ubrania, bądź takie, które są vintage? Lara otwarcie przyznała, że robi zakupy w lumpeksach. Mało tego, większość z rzeczy, które nosi Nena, jest z drugiej ręki.

Na opublikowanym zdjęciu oznaczyła dziergany sweterek w beżowym kolorze, który miała na sobie jej córka. Nie jest tajemnicą, że ubrania i dodatki dla dzieci kosztują tyle samo, co te przeznaczone dla dorosłych. Z tą różnicą, że dzieci stale rosną i rozwijają się, a niektóre z ubrań mogą być za małe po założeniu ich dosłownie kilka razy. Lara woli być oszczędna, a Nena ma ubrania z historią. 

W ostatnich miesiącach większość naszych rzeczy jest z drugiej ręki - odpowiedziała Lara.

Lara Gessler kupuje córce ubrania z drugiej rękiLara Gessler kupuje córce ubrania z drugiej ręki Fot. Instagram/ lara_gessler

Sanah wykonała nieznaną dotąd piosenkę 'Kolońska i szlugi'. Fanów zamurowało. Będzie kolejny hit?Sanah wykonała nieznaną dotąd piosenkę "Kolońska i szlugi". Fanów zamurowało

Z pewnością Lara w swojej szafie ma ubrania i dodatki od projektantów, ale znajdą się tam również elementy garderoby od polskich marek czy właśnie z second-handu. Takie ubrania są unikalne i jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że ktoś będzie miał taki sam element w swojej szafie. A wy kupujecie ubrania w lumpeksach? 

Więcej o: