Mąż księżniczki Yorku przyłapany na jachcie z trzema kobietami. Eugenia została w domu z synem, a w Londynie huczy od plotek

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank kilka miesięcy temu doczekali się narodzin pierwszego dziecka. Mąż księżniczki sprawiał dotychczas wrażenie spokojnego i oddanego rodzinnemu życiu mężczyzny. Tymczasem wygląda na to, że podczas wyjazdu do Włoch postanowił zaszaleć.

Zazwyczaj większość rewelacji z życia rodziny królewskiej wzbudza powszechne zainteresowanie. Ta informacja sprawiła jednak, że w zagranicznych mediach aż zawrzało. Jack Brooksbank, mąż księżniczki Eugenii, został bowiem sfotografowany w towarzystwie trzech kobiet, z którymi wypoczywał na jachcie u wybrzeży Włoch. Zacznijmy jednak od początku.

Zobacz wideo Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

Mąż księżniczki Yorku przyłapany na jachcie z trzema kobietami. Eugenia ma powód do zazdrości?

Oprócz tego, że Jack Brooksbank jest mężem księżniczki Eugenii, jest również ambasadorem marki tequila Casamigos. Firma sponsorowała ubiegłotygodniową imprezę charytatywną, na którą mężczyzna udał się specjalnie do Włoch. Jak podaje portal Daily Mail, księżniczka Eugenia nie towarzyszyła mu w podróży, ponieważ Jack miał podczas niej pracować. Jego zadaniem było ponoć pilnowanie baru koktajlowego oraz spędzanie czasu ze znanymi gośćmi. Księżniczka Yorku postanowiła więc zostać w posiadłości, by opiekować się ich pięciomiesięcznym dzieckiem.

Tymczasem wygląda na to, że podczas gdy Eugenia poświęcała czas synowi, jej mąż bawił się w najlepsze i to w dodatku nie sam. Jack wybrał się na rejs u wybrzeży Capri łodzią motorową, jednak na pokładzie oprócz niego i kapitana obecne były również trzy atrakcyjne kobiety. Portal podaje, że wraz z Jackiem wypoczywały modelki: Erica Pelosini oraz Maria Buccellati, a także Rachel Zalis - była redaktorka magazynu "Glamour", która obecnie jest globalnym dyrektorem Casamigos.

Mężczyzna z towarzyszkami relaksował się na pokładzie łodzi, gdzie popijał różowe wino oraz zażywał morskich kąpieli korzystając z niebieskiego makaronika. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi widać również, że Erica Pelosini przez pewien czas wypoczywała topless, nie zważając na obecność pozostałych osób. Jack Brooksbank natomiast co jakiś czas zerkał na telefon.

"Powodzenia w wyjaśnieniu tej sytuacji żonie" - kpi "Daily Mail" w nagłówkach. Zainteresowani na razie nie skomentowali całego zajścia.

Jack poznał Eugenię, obecnie 11. osobę w kolejce do tronu, na nartach w Szwajcarii w 2010 roku. Osiem lat później para pobrała się na zamku Windsor. Eugenia jest córką Sary Ferguson oraz księcia Andrzeja, syna królowej Elżbiety II.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.