Natalia Siwiec świętowała urodziny, pląsając na festiwalu. Internautka ma żal. "Taki syf". Odpowiedziała, ale to nie był koniec

Natalia Siwiec świętowała w weekend 38. urodziny. Internautki mają uwagi do festiwalu, którego celebrytka była uczestniczką.

Jeszcze kilka dni temu Natalia Siwiec zwiedzała Paryż, a teraz razem z przyjaciółmi podbija Turcję. Celebrytka wybrała się do Kapadocji, gdzie hucznie świętowała urodziny. Na Instagramie pochwaliła się kadrem z romantycznej kolacji i relacjonowała festiwal, na którym szalała do białego rana. 

Zobacz wideo Fryzjerka Natalii Siwiec była zaskoczona wyglądem jej włosów

DodaDoda "popełniała turbo seksowną sesję w basenie" i napisała piosenkę. "Smutną"

Natalia Siwiec świętowała urodziny, szalejąc na festiwalu. Internautka ma żal

Odkąd Natalia Siwiec zabłysnęła na trybunach stadionów podczas Euro 2012, jej popularność rośnie. Celebrytka nie może narzekać na brak zainteresowana ze strony mediów i fanów, którzy bacznie przyglądają się jej życiu. Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie dostarcza im nowych informacji. W niedzielę pokazała kilka kadrów z imprezy urodzinowej, która odbyła się w Kapadocji.

To były najlepsze urodziny. W żadnym okresie życia nie czułam się lepiej! Czuję się szczęśliwa, spełniona, kocham siebie i akceptuję! Kocham moje życie! I jestem wdzięczna za każdy piękny dzień, w którym mogę doświadczać tych wszystkich wspaniałości. Dokładnie tak jak zawsze chciałam - z ludźmi, których świadomie wybrałam na swoich przyjaciół - napisała na Instagramie.

Natalia zaczęła świętowanie od romantycznej kolacji z muzyką na żywo w gronie najbliższych, a zakończyła, szalejąc w odważnej kreacji na festiwalu muzycznym. Internautki mają co do niego pewne uwagi. 

Szkoda, że ludzie zostawili po sobie taki syf - napisała jedna z nich.
To też była jedna z rzeczy, która mi bardzo przeszkadzała. Może w przyszłym roku będzie lepiej - odpowiedziała Siwiec.
To nie odpowiedź, że ci przeszkadzało. Pokazując festiwal na Instagramie i planując wyjazd w przyszłym roku, wspierasz go. Może jako influencerka powinnaś zgłosić organizatorom, by zadbali, żeby festiwal był bardziej czysty. Od czegoś trzeba zacząć - dodała inna.
 

Katarzyna CichopekCichopek olśniła fanów, pozując w sukience w groszki. Nas prawie - te buty do wymiany

Myślicie, że Natalia Siwiec posłucha rady?

Natalia SiwiecNatalia Siwiec InstaStories

Więcej o: