"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga zapowiada zmiany w życiu. "Fanka": Nudna jesteś. Zareagowała. Co za klasa!

Iga z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zafundowała sobie nową fryzurę i zapowiada kolejne zmiany. Internautka nie żałowała uszczypliwości. Co ona na to?

Iga była najbardziej kontrowersyjną uczestniczką piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kobieta od początku budziła skrajne emocje wśród widzów, ale mimo to zyskała sporą popularność. Na Instagramie obserwuje ją ponad 70 tys. użytkowników, jednak nie wszyscy są jej przychylni, o czym mogła przekonać się, czytając komentarze pod zdjęciem, do którego pozowała w nowej fryzurze.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

Anna DereszowskaAnna Dereszowska pokazała ciążowy brzuch. "Żarty się skończyły"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga zmieniła fryzurę i zapowiada ewolucję w życiu

Iga nie wygląda już tak jak w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka postanowiła ostatnio zainwestować w wygląd i całkowicie zmienić wizerunek. Postawiła na tzw. warkocze z różowymi dopinkami, czyli fryzurę którą uwielbiają celebrytki. Wcześniej widzieliśmy ją chociażby u Kim Kardashian. W niedzielę Iga opublikowała zdjęcie w nowej odsłonie i podzieliła się refleksją na temat zmian.    

Podobno zmiana fryzury to zwiastun ważnej zmiany w życiu. Tej zmiany na mojej głowie dokonała moja dobra koleżanka, a zmiany w życiu muszę już dokonać sama. Dawno tak "ostrożnie" nie spałam z obawy o jak najdłuższy efekt. Dzisiaj mija czwarty dzień, ale w głowie kolejny pomysł na to, co na głowie - napisała

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, ale jedna z internautek nie pożałowała Idze uszczypliwości. Uczestniczka piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała klasę.

Od pół roku piszesz o zmianie. Nudna jesteś - stwierdziła "fanka".
Zmiany dokonuje się ciągle, na różnych etapach życia. Polecam! Bo tutaj przydałoby się nauczyć życzliwości. Życzę cudownego dnia - odpisała Iga.
 

Sylwia BombaSylwia Bomba szczerze o nowym związku i treningach do "Tańca z Gwiazdami"

Brawo za klasę i kulturalną reakcję.

Więcej o: