Anna Dereszowska wrzuciła romantyczne kadry. Widać na nich jej duży ciążowy brzuch. "Żarty się skończyły". Poród lada moment

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka. Pod koniec czerwca podzieliła się tą radosną nowiną w mediach społecznościowych. Teraz opublikowała zdjęcię, na którym widać jej ciążowe kształty.

Anna Dereszowska dość pilnie strzeże swojej prywatności. Również informację o ciąży długo trzymała dla siebie. Dopiero kiedy jej brzuch był już widoczny, opublikowała zdjęcie z informacją, jak jej rodzina zareagowała na wieści o przyjściu na świat nowego jej członka. Teraz właśnie pochwaliła się na Instagramie nowymi ciążowymi fotkami.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Mikołaj Roznerski z mamąMikołaj Roznerski czule całuje mamę. Fani patrzą na jej fryzurę. Oryginalna!

Anna Dereszowska pokazała ciążowy brzuch

Anna Dereszowska opublikowała na Instagramie piękne zdjęcia, na których pozuje podczas wieczornej kąpieli w jeziorze. Fotografie zrobione pod słońce pięknie ukazują sylwetkę aktorki. Dzięki temu widać doskonale jej ciążowe kształty. Dereszowska dodała wpis:

Żarty się skończyły

Anna DereszowskaAnna Dereszowska Instagram screen

 

I faktycznie widać, że ciąża Anny Dereszowskiej jest już zaawansowana i niedługo można się spodziewać informacji o porodzie.

Aktorka nie zdradziła bezpośrednio, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka. Jednak dociekliwi fani domyślają się, że będzie to syn. Wywnioskowali to po jednym z postów Dereszowskiej. Kiedy zorganizowała urodziny swojego siedmioletniego syna Maksa, dodała taką relację:

Starzy na urodzinach swojego dziecka. Bawimy się świetnie, naprawdę. Chłodno, kawka, pyszna lemoniadka, fajne dzieci i fajni starzy… Pozdrawiamy was serdecznie z urodzin naszego uroczego synusia. Tego pierwszego synusia.

Te słowa wystarczyły, by fani zaczęli gratulować Annie Dereszowskiej i Danielowi Duniakowi drugiego syna.

Klaudia HalejcioHalejcio pozuje w jadalni. "Bombowe krzesła". Wnętrze ogromne z obłędnym widokiem

Anna Dereszowska dotychczas wychowywała dwójkę dzieci - 13-letnią córkę ze związku z Piotrem Grabowskim, a także siedmioletniego syna, który jest owocem miłości aktorki i Daniela Duniaka, z którym obecnie jest związana.

Więcej o: