Sylwia Peretti z "Królowych życia" wyszła za mąż. Suknia ślubna bajeczna, a tort kilkupiętrowy. Luksusowo!

Sylwia Peretti z "Królowych życia" wzięła ślub. Na jej bajecznym weselu bawiła się m.in. bohaterka programu "Dieta czy cud" Kinga Zawodnik.

Sylwia Peretti, która zdobyła popularność w show TTV "Królowe życia", wyszła za mąż za swojego ukochanego Łukasza Porzuczka. Ślub odbył się na terenie imponującej posiadłości, a panna młoda wyglądała zjawiskowo. W sieci pojawiło się mnóstwo kadrów z wydarzenia.

Zobacz wideo "Królowe życia". Jacek użył majtek jako ścierki, a Dagmara mu docina

Sylwia z "Królowych życia" wzięła ślub. Panna młoda przebierała w pięknych kreacjach

Sylwia Peretti dołączyła do programu "Królowe życia" w dziewiątym sezonie i szybko udało jej się zaskarbić sympatię widzów. Jej przygoda z show jednak trwała krótko, bo zaledwie dwie edycje. Uznała, że potrzebuje nowych wyzwań. W związku z napiętym grafikiem Sylwia kilka razy przekładała ślub. W końcu razem z ukochanym wyznaczyli datę na 30 lipca i tego dnia stanęli na ślubnym kobiercu.

Sylwia poślubiła swojego wieloletniego partnera Łukasza Porzuczka. Zarówno ślub cywilny, jak i wesele odbyły się w imponującym pałacu w Brzesku w Małopolsce. Para młoda powiedziała sobie "tak" w pięknym ogrodzie w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół. Następnie uroczystość przeniosła się do wnętrz luksusowego obiektu, gdzie zakochani zatańczyli pierwszy taniec.

Panna młoda postawiła na dopasowaną długą suknię, którą zdobiły kryształki, ale kreacji miała więcej, co zobaczycie w galerii nad tekstem. W czasie imprezy zaskoczyła męża, śpiewając dla niego romantyczny utwór przy akompaniamencie pianina.

 

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele kadrów z uroczystości, którymi podzieliła się zarówno Sylwia Peretti, jak i goście. Na weselu bawiła się m.in. Kinga Zawodnik, którą znamy z programu "Dieta czy cud".

Więcej o: