"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pary i single znowu razem. TOTALNA przemiana Igi! Jest nie do poznania

Iga z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaszalała u fryzjera. Uczestniczka całkowicie zmieniła fryzurę i trudno ją rozpoznać.

Dla niektórych uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajomość nie zakończyła się wraz z ostatnim klapsem na planie zdjęciowym. Wielu z nich nadal się przyjaźni i spędza razem wolne chwile. W ten weekend paczka spotkała się w Wielkopolsce. Na zdjęciu, które opublikowali na InstaStories, jedna osoba jest niemalże nie do poznania.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu razem. Co za przemiana Igi!  

Wspólnym kadrem na Instagramie pochwalił się Wojtek z czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Na zdjęciu widzimy również jego żonę Agnieszkę i Asię z tej samej edycji, Izę i Kamila z piątej odsłony show i Jacka z pierwszej. Największe wrażenie robi jednak totalnie odmieniona Iga, która w ostatnim czasie postanowiła diametralnie zmienić fryzurę. Co za metamorfoza!

Iga była jedną z uczestniczek ostatniej edycji programu. Eksperci TVN-u sparowali ją z Karolem, ale ich wybór ostatecznie okazał się nietrafiony. Choć opinie widzów na temat uczestniczki były podzielone, to po zakończeniu show nadal cieszy się sporą popularnością. Ostatnio Iga postanowiła zainwestować w wygląd i całkowicie zmienić "look". Postawiła na tzw. warkocze bokserskie z różowymi dopinkami. Taką fryzurę widzieliśmy już u wielu polskich celebrytek, ale też światowych gwiazd, m.in. u Kim Kardashian. Poznajecie?

Uczetsnicy programu 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Uczetsnicy programu 'Ślub od pierwszego wejrzenia' wojciech_janik_official/Instagram

To nie pierwszy raz, kiedy uczestnicy show TVN7 cieszą się swoim towarzystwem. Ostatnio spędzali razem długi weekend majowy. Wówczas towarzyszyła im także Martyna z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Więcej o: