Victoria Beckham zaprojektowała sukienkę z koronkowym dekoltem. Identyczną ma jej dziesięcioletnia córka. "Materiał na modelkę"

Córka Davida i Victorii Beckham założyła taką samą sukienkę, jak jej matka. W przeszłości projektantka została skrytykowana za to, że ubiera dziecko nieadekwatnie do wieku. Czy w przypadku sukienki z koronkowym dekoltem jest tak samo?

David i Victoria Beckham doczekali się trojga dzieci - Brooklyna (22 l.), Romea (18 l.), Cruza (16 l.) i Harper (10 l.). Zdaje się, że najmłodsza z pociech ma po mamie zamiłowanie do mody i dbania o swój wygląd. Nawet od najmłodszych lat. Harper, która coraz bardziej przypomina Victorię zaczęła nawet ubierać się tak samo jak jej matka.

Zobacz wideo Victoria Beckham i jej wakacje z rodziną

Victoria Beckham i jej córka w takich samych sukienkach

Victoria Beckham po tym, jak zrezygnowała z kariery muzycznej, znalazła dla siebie inne zajęcie. Od kilku lat odnajduje się w branży mody i zajmuje się projektowaniem ubrań. Była wokalistka zespołu Spice Girls bardzo często publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia swoich projektów. Gotowe ubrania prezentuje nie tylko na modelkach, ale też na sobie.

Poszczególne elementy z kolekcji Victorii Beckham czasem pokazuje na sobie Harper, córka projektantki i byłego piłkarza. Dziesięciolatka już w przeszłości pozowała w fioletowej kreacji w kwiatki. Wówczas nie wszyscy byli tym zachwyceni. Część osób uznała, że dziecko powinno nosić ubrania odpowiednie do swojego wieku, a nie takie, które zakłada Victoria.

Najwidoczniej Victoria nie przejmuje się takimi uwagami, bo kolejny raz Harper założyła sukienkę jej projektu. Kreacja znów jest w fioletowym kolorze. Ta jednak nie jest z długim rękawem. To model, którego góra, a dokładniej dekolt i ramiączka zostały ozdobione czarną koronką.

Co za mała ślicznotka w tej sukience!
Ale słodko!
Ona jest wspaniała! Materiał na modelkę - czytamy.

Tę samą kreację miała na sobie także Victoria, a także jedna z jej modelek. Projektantka pokazała na zdjęciach, jak każda z nich wygląda w tej sukience. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii poniżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.