"Lista Plotka". Krystian Ziętkowski przez liczne związki trafił do szpitala. Chodziło o chorobę pocałunków

W kolejnym odcinku "Listy Plotka" gościem był Krystian Ziętkowski. Nie zabrakło ciekawych wyznań.

"Lista Plotka" to nowy, ciekawy format, który stanowi kreatywne wyzwanie dla gwiazd i influencerów. Ci w krótkim czasie muszą wyjawić swoje największe sekrety. Wcześniej w naszym studio gościli Maciek Dąbrowski z "Z Dvpy", Dominik Rupiński z "The Blaze House, Agnieszka Grzelak, Natsu czy Monika Kociołek, z nowego, odświeżonego "Teamu X 2". Tym razem na nasze pytania odpowiedział Krystian Ziętkowski. 

Agnieszka Grzelak"Lista Plotka". Najwięksi przystojniacy według Agi Grzelak? Wymieniła samych aktorów

"Lista Plotka". Krystian Ziętkowski w ogniu pytań 

Krystian Ziętkowski to znany influencer i tiktoker, który sam o sobie mówi, że jest "arcyzabawnym, fioletowym chłopakiem". Podczas wizyty w naszym studio odpowiedział na wiele trudnych i podchwytliwych pytań. Celebryta zaczął od wymienienia trzech najbardziej czadowych według niego walk podczas Fame MMA. Z kim chciałby się zmierzyć w oktagonie? 

Friz, Don Kasjo i ktoś z TikToka - może Filip Zabielski. Podobna waga i razem zaczynaliśmy, w tym samym czasie - usłyszeliśmy.

A która z kobiet z show-biznesu najbardziej mu się podoba? Tu Krystian również się nie wahał.

Doda super ciało ma. Ja lubię blondynki - przyznał.

A później wyliczał dalej:

Selena Gomez i Britney Spears.

Natsu"Lista Plotka". Natsu o tym, o co kłóci się z chłopakami

Ziętkowski równie szybko wymienił swoje ulubione gry, wady, natręctwa oraz grzeszki, a dla równowagi również zalety. Przyznał się także, że jest typem alvaro i w trakcie jednego miesiąca był... w trzynastu związkach, przez co wylądował w szpitalu. Nabawił się wówczas mononukleozy, tzw. choroby pocałunków.

Posłuchacie, co jeszcze powiedział. 

Zobacz wideo Z kim Krystian Ziętkowski chciałby się zmierzyć na Fame MMA? [Lista Plotka]
Więcej o: