Magdalena Stępień ma żal do Rzeźniczaka. "To nie jest dla niej zrozumiałe". Wiemy, czy odezwał się do niej po głośnym wywiadzie

Magdalena Stępień po ostatnim wywiadzie otrzymała dużo wsparcia. Nasz informator zdradza, dlaczego zdecydowała się publicznie opowiedzieć o rozstaniu.

Magdalena Stępień udzieliła wywiadu portalowi Plejada. Była uczestniczka "Top Model" opowiedziała w nim, jak radzi sobie po rozstaniu ze sportowcem, który zostawił ją, kiedy była w ósmym miesiącu ciąży. Teraz osoba z otoczenia Stępień zdradziła nam, że po publikacji materiału modelka otrzymała dużo wsparcia. Wiemy też, jak piłkarz Wisły Płock miał zareagować na publikację. 

Zobacz wideo Magda Stępień po dłuższej nieobecności wróciła na Instagram. Dziękuje za wiadomości od fanów

Magdalena Stępień, Kuba RzeźniczakStępień gorzko o Rzeźniczaku: Przyjechał przed szpital z nową partnerką

Magdalena Stępień nie chce kłócić się z Kubą Rzeźniczakiem 

Magdalena Stępień jest samodzielną matką. Jej związek z Kubą Rzeźniczakiem rozpadł się, kiedy modelka była w ósmym miesiącu ciąży. Była uczestniczka "Top Model" po rozstaniu zniknęła z mediów społecznościowych, ale powoli znów staje się aktywna i chętnie publikuje zdjęcia, na których pokazuje syna. Pierwszy raz po rozstaniu udzieliła też wywiadu. W rozmowie z serwisem Plejada opowiedziała o swoim bólu. Dlaczego to zrobiła? Osoba z otoczenia modelki, z którą się skontaktowaliśmy, wyjaśnia. 

Nie udzieliła tego wywiadu, bo szuka  szumu, jej celem nie było też zniszczenie Kuby. Nie chce drzeć z nim kotów i publicznie prać brudów, ale ma w sercu smutek i żal. Udzielając wywiadu, chciała uświadomić ludzi, przez co przechodzi i z czym się zmaga - usłyszeliśmy.

Znajomy Stępień mówi też, że modelka nie potrafi wybaczyć piłkarzowi, że tak szybko znalazł pocieszenie u boku innej partnerki. 

Ma największy żal o to, że Kuba poszedł od razu do innej kobiety i tak szybko wszedł w nową relację i to nie jest dla niej zrozumiałe. Boli ją to, że afiszuje się z nową partnerką i nie zważa na jej połóg. Przykro jej też, że pokazuje, że jak ma dzień wolny, to jedzie do nowej partnerki. Magda nie może się z tym pogodzić.

Jakub Rzeźniczak skomentował wywiad Magdy Stępień? 

Ostatni czas był dla niej trudny, ale usłyszeliśmy też, że młoda mama jest silna i radzi sobie w nowej rzeczywistości najlepiej jak potrafi. 

Magda doskonale radzi sobie z opieką nad maluszkiem, syn daje jej  ogromną siłę. Pomaga jej też fakt, że otrzymuje dużo wsparcia z zewnątrz - zdradza nasz informator. 

Póki co, Jakub Rzeźniczak nie skomentował publicznie wywiadu matki swojego dziecka. Okazuje się też, że nie rozmawiał o nim z Magdaleną Stępień. 

Kuba nie odezwał się do niej po wywiadzie. Wypowiedź Magdy w rozmowach z innymi nazywa "kłamliwą", mimo że kłamstwa nie można się tam dopatrzeć. Wygląda na to, że Kuba nie widzi w swoim zachowaniu niczego złego - słyszymy.

Sama Stępień potrzebuje teraz dużo odpoczynku. Tego być może uda jej się zaznać już niebawem, kiedy wyjedzie z Polski. 

Magda niebawem wyjeżdża za granicę z dzieckiem. Ten wyjazd pomoże jej uporać się z wieloma sprawami. Im szybciej wyjedzie, tym szybciej zapomni i wszystko sobie poukłada.

I faktycznie, Magdalena Stępień w rozmowie z Plejadą wspominała o wyjeździe. Nie zdradziła jednak, jaki kierunek chce obrać. 

Więcej o: