Zofia Zborowska o narodzinach córki. "Rodzić to ja będę sama". Co z Andrzejem Wroną?

Zofia Zborowska już niedługo zostanie mamą. Aktorka szczerze zdradziła, czy na sali porodowej będzie z nią mąż i jak będzie wyglądał czas po przyjściu dziecka na świat.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona czekają na narodziny dziecka. Przyszła matka przygotowuje się do porodu, który zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio na Instagramie odpowiedziała na pytania internautów związane z tym właśnie tematem.

Zobacz wideo

Zofia Zborowska odpowiada na pytania związane z tematem porodu

Jeden z użytkowników mediów społecznościowych był ciekawy, czy Zofia Zborowska i Andrzej Wrona będą rodzili razem. Aktorka szybko zwróciła uwagę, że w rzeczywistości to matka dziecka wydaje je na świat, więc ukochany może ją co najwyżej wspierać.

Rodzić to ja będę sama. Andrzej będzie co najwyżej osobą towarzyszącą - napisała w odpowiedzi.

George Clooney, AmalAmal Clooney jest w ciąży? Na najnowszych zdjęciach widać brzuch

Zdradziła również, że gdy już jej córka przyjdzie na świat, planuje wraz z mężem nacieszyć się czasem z dziewczynką i nie będzie zapraszała nikogo w odwiedziny. Spotkała się bowiem ze zdaniem, że te pierwsze dni z maluchem mają być czasem bliskości.

Dużo o tym czytałam, że pierwszy minimum tydzień powinien być tylko dla rodziców i dziecka. Bez żadnych odwiedzin. To jest bardzo intymny i szczególny moment. Podobno - wyjaśniała.

Nie znaczy to jednak, że nikt nie będzie miał szansy na zobaczenie malucha. Od czego jest bowiem współczesna technologia?

Dobrze, że jest FaceTime - stwierdziła Zofia Zborowska.

Brandon Blackstock, Kelly ClarksonKelly Clarkson będzie musiała płacić alimenty byłemu mężowi. Kwota zwala z nóg

Będzie to pierwsza pociecha Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Wiadomo, że aktorka spodziewa się dziewczynki. Razem z mężem planuje nadać córce imię Nadzieja w hołdzie dla ważnej dla siebie kobiety z rodziny. W tym roku też małżonkowie będę świętowali drugą już rocznicę ślubu.

Więcej o: