Dawid Kubacki dał się podejść. Żona nakręciła zabawny film, który podbija sieć. "Myślałem, że będzie wyskok... i do basenu"

Żona Dawida Kubackiego może konkurować z najlepszymi twórcami śmiesznych pranków. Udało jej się wkręcić sportowca. Efekt jest świetny.

Dawid Kubacki, po tegorocznym Letnim Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle, wybrał się z rodziną na wakacje.Skoczek wypoczywa z żoną i córką Zuzanną w Turcji.

Zobacz wideo Dawid Kubacki o dyskwalifikacji Stękały: Mnie samemu zdarzało się podczas letnich zawodów stracić 1,5 kg

Małgorzata RozenekRozenek w klapkach za trzy tysiące złotych.To nic w porównaniu z torebką

Dawid Kubacki wkręcony przez żonę. Marta nakręciła śmieszny prank

Dawid Kubacki chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia nie tylko pokazujące jego sportowe sukcesy, ale też prywatne życie. Tym razem podzielił się z fanami filmikiem, w którym widać jak dał się nabrać swojej żonie Marcie.

Zobacz wideo Dawid Kubacki wkręcony przez żonę

Sportowiec, korzystając z chwili wolnego czasu, wypoczywał na leżaku w cieniu nad hotelowym basenem. Żona po cichu skradała się za jego plecami. Potem połaskotała go patykiem po ramieniu. Przerażony sportowiec zerwał się z leżaka natychmiast. Był przekonany, że zaatakował go jakiś owad. Zaczął otrzepywać ramię i rozglądać się, co mogło go zaatakować. Wtedy zauważył zwijającą się ze śmiechu żonę.

W poście pod filmikiem skoczek narciarski napisał:

Ale się dałem podejść.

Marta Majcher zaskoczyła męża. Spokojnie może konkurować z najlepszymi twórcami śmiesznych pranków. Filmik, na którym udało jej się wkręcić Dawida Kubackiego, w błyskawicznym tempie zdobył popularność w sieci. Fani byli zachwyceni. Niektórzy żałowali, że skoczek nie wyskoczył w swoim sportowym stylu z leżaka:

Myślałem, że będzie wyskok... i do basenu. Oczywiście w zaistniałych okolicznościach bez telemarku

Twoja twarz brzmi znajomo - Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor"TTBZ". Wymóg szczepienia przeciw COVID-19, dla zgłaszających się jako publiczność

Dawid Kubacki i Marta Majcher pobrali się dwa lata temu. Żona skoczka stroni od życia medialnego, wiadomo, że w latach 2009-2015 trenowała szermierkę, niestety, jej karierę sportową uniemożliwiła  kontuzja. W grudniu 2020 roku Dawid i Marta zostali rodzicami Zuzanny. Informację o jej przyjściu na świat ogłosił "Tygodnik Podhalański", podczas gdy sportowiec brał udział w Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie.

Więcej o: