Jamie Lee Curtis wyznała, że ma transpłciowe dziecko. "Z dumą obserwowaliśmy, jak nasz syn staje się naszą córką"

Jamie Lee Curtis spotkała się z dziennikarka magazynu "AARP". Wyjawiła istotną informację ze swojego życia prywatnego.

Jamie Lee Curtis znana jest widzom z produkcji takich, jak chociażby "Rybka zwana Wandą" czy "Halloween". Prywatnie od 37 lat jest żoną Christophera Guesta, z którym ma dwójkę adoptowanych dzieci. Podczas rozmowy z przedstawicielką magazynu "AARP" poruszyła m.in. temat dotyczące swojej rodziny.

Zobacz wideo

Jamie Lee Curtis szczerze o swoim najmłodszym dziecku

Jamie Lee Curtis powiedziała dziennikarce, że jej najmłodsze dziecko jest osobą transpłciową. Gwiazda zrobiła to za pozwoleniem swojej pociechy.

[Z mężem] z dumą obserwowaliśmy, jak nasz syn staje się naszą córką Ruby - wyznała.

Okazało się również, że ponad dwudziestoletnia dziewczyna przygotowuje się do wielkiego wydarzenia. W przyszłym roku Ruby, która zawodowo jest edytorką gier komputerowych, oraz jej narzeczony planują wziąć ze sobą ślub. Jamie Lee Curtis nie pojawi się na uroczystości jedynie jako matka. Czeka ją również inne bardzo ważne zadanie. Będzie bowiem prowadziła ceremonię. Jamie Lee Curtis i Christopher Guest mają również jeszcze jedną córkę - Annie Guest.

Nie było to jedyne ważne wyznanie, jakie padło z ust Jamie Lee Curtis w ciągu ostatnich lat. Aktorka przyznała, że przez długi czas była uzależniona od alkoholu oraz opiatów. Postanowiła jednak poddać się terapii, dzięki której udało się jej pokonać nałogi. Od ponad 20 lat jest już czysta. Cały czas może liczyć na wsparcie bliskich, w tym np. swojego męża. Sama aktywnie działa na rzecz organizacji, która pomaga osobom z podobnymi problemami, jakie niegdyś miała ona.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.